OnkyoTX NR616+Taga 606v.3

telmawilma

New member
Witam, zwracam się z prośbą dotyczącą zestawu z tytułu. Do dyspozycji mam 3000zł i chciałabym zakupić KD do pokoju 4 na 5. Czy w tej cenie możecie zaproponować ewentualnie lepszy zestaw, który służyć będzie w 60% do filmów i 40% do muzyki?
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
powiem tobie ze te tgi warte swojej ceny a nawet wiecej,ale mozesz tez pomyslec o naszych rodzimych produktach od tonsila mam tu na mysli zestaw tonsil maestro oparty na frontach maestro II ale jak nie masz wiecej to taga beda ok.ampli jest ok jestem w jego posiadaniu i jestem zadowolony
 

telmawilma

New member
Dzięki za odpowiedź :)
Jeszcze mam wątpliwości trochę w związku z gabarytami tych kolumn, stąd pytanie, czy za podobną cenę można wybrać jednak coś choć o drobinę węższego od tych kloców, co będzie dobrze grało z OnkyoTX NR616?
Dzięki:)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
JBL Loft lub trochę droższe JBL Studio 180. Ale te pierwsze są naprawdę cieniutkie (rozmiarowo). Inna sprawa, że osiągnięto to przerzucając głośniki niskotonowe na boki. Zatem trzeba mieć trochę miejsca.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Do tak sporego pomieszczenia i w tym budżecie to Onkyo TX-NR579 + JBL LOFT 50 5,0 i za jakiś czas subik do kina pomimo tego, że basem potrafią już same dobrze operować.
 
Do góry