ONKYO vs DENON

lysy0800

New member
Witam
Chciałbym kupić ampli z niższych przedziałów cenowych- 70% filmy, 30% muzyka.

Upatrzone miałem ONKYO TX-SR506 jednak pan w sklepie internetowym zasugerował, że za podobną cenę lepszym rozwiązaniem jest Denon AVR1709.

Jak uważacie?
Bardzo proszę o porady...
 

mario595

New member
Ja wybrałem ONKYO 518. Również zastanawiałem się nad Denonem 1709. Pod uwagę brałem też H/K 147/155. Miałem możliwość odsłuchu i wygrało ONKYO. Wszystko zależy od Twoich zapotrzebowań. Mnie się spodobał piękny bas w Onkyo. Równie dobrze gra H/K lecz cena już nie taka (oczywiście wypos o wiele lepsze lecz ja tego nie potrzebowałem). Za Onkyo dałem 1189 zł. Co do Denona - qurcze no niestety nie podobał mi się dźwięk. No chyba że masz jakieś super głośniki. Najlepiej zrób sobie odsłuch. Ja tak zrobiłem i jestem w 100% zadowolony ale moje marzenie to H/K 355 :grin:
 

lysy0800

New member
niestety nie mam jak zrobić odsłuchu... Fakt, Denon droższy, ale sprzedawca bardziej go polecał (może dla kasy?- dziś z nim pogadam przez tel).

Dzięki za info.

Aha- o głośnikach myślałem- JAMO 416s. Pasuje to?
 
Ostatnia edycja:

kukuku2

New member
To zależy
Chciałem kupić Onkyo i i miałem możliwość odsłuchu Onkyo i Denona z kolumnami Klipsch F1 i Dali Concept6. Na początku odpadły Klipsche a następnie ampli Onkyo. Więc kupiłem Denona 1709 i kolumny Dali Concept6 .
Moim zdaniem to zależy jaki amplituner i jakie kolumny.
 
Do góry