Onkyo TX-SR806

bandzlor

New member
Mam mozliwosc kupna w/w wzmacniacza za bardzo male peniadze (ok 1600zl)
I teraz pytanie czy warto? Cena jest bardzo "promocyjna" ale czy on sie nada do K/D a jak tak to jakie kolumny do tego by pasowaly? Bylem przekonany do zakupu H/K 255 ale ta cena tego onkyo troche mnie zbila z tropu..
 

Gucio50

New member
Bez reklam
bandzlor napisał:
... ... mam mozliwosc kupna w/w wzmacniacza za bardzo male peniadze (ok 1600zl)
I teraz pytanie czy warto? ... ...

Ten Onkyo, jezeli jest tańszy niż 2800-3000 na 1600% ma wadę prawną czyli jest od złodzieja. :p
Jeszcze go nie kupiłeś, ciekawe co będzie jak wpłacisz :mrgreen:, chyba że sprzedaje dziecko albo zona faceta na delegacji. Tak czy owak "współuczestniczysz".

Sądząc z Twojego postu masz chyba tego świadomość :confused:



Pewien mój znajomy kupił we Wrocławiu pod MediaMarkt. Nawet dzwonił do mnie i pytał czy dla mnie też kupić. Namawiał mnie że aż sam pomyslałem ze ma jakiś układ z tym złodziejem.

Kupił kamerę Sony HDR-S12 za 1500zł(warta ze cztery) od faceta w garniturze,stoisko na korytarze Auchan, reflektorki, plakaty, z elegancko opakowanymi kamerami, podbił mu gwarancję mówiąc że to firma jakaśtam robi sobie markę handlową.

No i w domu, a właściwie w tramwaju otwarł i zobaczył że kupił aparat fotograficzny na film, za jakieś 30zł. To była okazja. :D

Uważaj ... ... ...
mozesz zostać okradziony albo policja uzna Cię za pasera.

Jeżeli to uczciwy sprzedawca to moze sprzedać dowolną ilość za 3000 na Allegro lub powiedzmy za 2800 w trybie expresowym, sam bym kupił. Bo to by była własnie okazja.
 
Ostatnia edycja:

bandzlor

New member
I tu sie mylicie...nie mieszkam w pl i kupilem go na angielskim ebayu w licytacji ktory byl sprzedawany ze stanow i wyszedl mnie nie cale 2tys... w US za jakies 900$ mozna kupic nowke ze sklepu, ten co ja kupilem jest tak samo nowy i od kolesia ktory prowadzi sklep w US i ma pelno sprzetow na aukcjach... i ponad 1000 opini i same pozytywy

Teraz tylko pytanie jakie glosniki do tego beda pasowaly? Najlepiej 7.1 do jakis 5-6k 95% kino/gry
 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
bandzlor napisał:
I... ... mylicie...nie mieszkam w pl i kupilem go na angielskim ebayu w licytacji ktory byl sprzedawany ze stanow i wyszedl mnie nie cale 2tys...

Baju baju, mam logi eBay-a i w ciagu ostatnich 3 miesięcy NIE było tam 806 w cenie nizszej niż 3100 :p


Zresztą to Twoja sprawa podobnie jak Twój NICK "bandzior" nomen omen






Nomen omen, to łacińska sentencja, oznacza "w imieniu wróżba" i skoro sam sobie wybrałeś to pewnie trafnie.:mrgreen:
 

bandzlor

New member
hehe to cos slabo szukasz ;) wlasnie wyslalem Tobie linka na priw do tej aukcji co wygralem. A druga sprawa to NICK, czy gorszych i bardziej podejzliwych nikow niz moj nie widziales?? Ludzie sie nazywaja jak chca to jest tylko internet i moge sie nazywac "Ania z zielonego wzgorza" jak bede chcial...
 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
bandzlor napisał:
... ... hehe to cos slabo szukasz ... ....

Muszę publicznie i ze wstydem przeprosić kolegę hm "bandziora".

Faktycznie na eBay jest aukcja 806 za około 2000zł. Moja pułapka aukcyjna nastawiona była na >2500, bo uważałem to już za dobry interes :(


Gratuluję zakupu i zazdroszczę. Mimo to myślę że jak ktoś w USA czy UK sprzedaje w takiej cenie to może ... ...


Co do NICKA to "Ania z zielonego wzgorza" chyba byłby lepszy :)
 

bandzlor

New member
Co myslicie o Kef IQ7? slyszalem ze dobrze graja z onkyo. Albo moze monitor audio br6 tylko troche drogie sa u mnie...
 
Ostatnia edycja:

macek

New member
Bez reklam
bandzlor napisał:
Co myslicie o Kef IQ7? slyszalem ze dobrze graja z onkyo. Albo moze monitor audio br6 tylko troche drogie sa u mnie...


Mam onkyo 905 z MA RS8 gra to bardzo fajnie wczesniej sluchalem KEF iq9,ale bardziej przypadly mi MA,chociaz wiem ze paru kolegom z tego forum w polaczeniu z onkyo ,bardziej przypadly KEF-y,RS8 kupowane w UK.pozd.
 

bandzlor

New member
hmm drogie troszke te glosniki... czy ja naprawde do tego onkyo potrzebuje tak mocne glosniki? Mialem zamiar przeznaczyc kolo 1tys funtow na 5.1/7.1 a tu same rs8 kosztuja 800 ;) no ale jesli naprawde trzeba tak mocne glosniki to trudno... a jak by bylo z reszta K/D do tych rs8?

Zdecydowalem sie na MA (BR6 + 4x BR2 + BR-LCR + BRW-10) bo RS8 bede za duze na 25m2... zostala jeszcze tylko kwesta kabli, jakie kable do tego najlepiej kupic? Czy moze CORDIAL CLS beda do tego odpowiednie? Na przednie 2x4mm2, do centrallnego i surround 2x1,5mm2. No i jaki do suba?

Z gory dzieki za pomoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kristof65

New member
Onkyo TX-SR806 a głośniki

witam serdecznie.
właśnie zakupiłem amplituner Onkyo 806. posiadam stare głośniki
JAMO Jamo S 606 HCS 3. Czy te głośniki będą dobre czy za słabe. Ze starym amplitunerem Onkyo 603 grały bardzo dobrze.
Pozdrawiam wszystkich
 
Do góry