ONKYO TX-SR607 Problem.

0grassman0

New member
Witam. Mam problem z amplitunerem który przestał działać. Zaraz po włączeniu amp działa przez chwilę i automatycznie się wyłącza. Cały czas miga lampka "stand by". Próbowałem odłączać kable i zmieniać wejścia ale nic to nie pomogło.
 

0grassman0

New member
Witam. Mam problem z amplitunerem który przestał działać. Zaraz po włączeniu amp działa przez chwilę i automatycznie się wyłącza. Cały czas miga lampka "stand by". Próbowałem odłączać kable i zmieniać wejścia ale nic to nie pomogło.

Edit: AMP uruchamia się w trybie bezpieczeństwa. Zna ktoś jakiś serwis ONKYO w okolicach Oświęcimia?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam. Mam problem z amplitunerem który przestał działać. Zaraz po włączeniu amp działa przez chwilę i automatycznie się wyłącza. Cały czas miga lampka "stand by". Próbowałem odłączać kable i zmieniać wejścia ale nic to nie pomogło.

Najprościej zanieść do serwisu ( rozumiem że amplituner już po gwarancji) - przecież każda anomalia tego typu nie musi się wiązać z tą samą usterką..
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Gdzieś wcześniej tu jest porada na forum jak to sobie można zrobić samemu. Jest nawet filmik. Jak się ma trochę pojęcia to można spróbować.
 
Do góry