onkyo tx-sr607 + kolumny WHARFEDALE CRYSTAL III 30.5

rami80

New member
witam mam pytanie bo zamierzam zakupic amplituner plus zestaw głośników i moj wybor padl na zestaw : onkyo tx-sr607 badz denon avr 1910 + kolumny WHARFEDALE CRYSTAL III 30.5. w gre wchodzily jeszcze kolumny jamo s606 hsc i nie wiem co z tego wybrac ??? prosze o pomoc

powierzchnia pokoju 10 m kwadratowych.
do sprzetu podlaczone beda dekoder n+, konsola playstation 3 na wyjsciu plazma samsunga.
wykorzystanie to : w 40% konsola(w tym gry plus filmy dvd, bluray), 30% telewizja z dekodera, 30% muzyka (klubowa,rock). jezeli ktos sie spotkal z taka konfiguracja badz ma swoje propozycje prosze o opinie.
z gory dziekuje. rami
 

Bleq

New member
Siema,

Fachowcem, ani audiofilem to ja nie jestem (bo mnie po prostu nie stac).
Osobiscie tylko i wylacznie moge Ci polecic ten sprzet.
Moje wymagania/oczekiwania byly identycznie jak twoje. Teraz sam uzwyam 607 + s606 hcs5 do ps3 i tnk hd i jestem bardzo zadowolony, baa tu wszystko gra jak trzeba !

PS Polecam pozniej God Of War III na tym sprzecie, naprawde niesamowite wrazenia.

W chwili obecnej powoli oczytuje sie pod katem projektora, a tu przydalby sie 2 x hdmi out. Wydatek ponad 4k zl na 808 chyba jednak zastapie wydatkiem 0,3k zl na splitter.

PS a nie myslales o onkyo 608 ??

pzdr
 

rami80

New member
myslalem nad 608 ale to wydatek 400-500 zl wiekszy od 607 a te pieniadze moge wydac na kolumny lub dolozyc do subwoofera. a roznic z tego co doczytalem nie ma jakis powalajacych : wieksza troche moc,thx, obsluga hdmi 1,4 i cos jeszcze... no chyba ze sie myle i 608 jest duzo lepsza od 607 to kwestia przemyslenia. Pytanie jeszcze a jak z obsluga dekodera n+ czy wystepowaly jakies problemy z obrazem i zabezpieczeniami hdcp ??
 

Orion_pl

New member
607 działa z turbodekoderem bardzo dobrze, zarówno po HDMI jak i opytku. Raz tylko sie zawisił na optyku ale odłączenie od prądu załatwiło sprawę, więc nie i Ty nie powinieneś mieć problemów.
 

Bleq

New member
Ja nie mam n'ki tylko tnk hd i podlaczone pod ampli optykiem. Zaleznie od programu i audycji czasem wywala mi flage DD, glownie na kanalach HD i wszystko pieknie smiga
 
Do góry