ONKYO TX-SR605 czy RX-V661

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie żałuj już - do tej klasy - nie zaoszczędzisz groszy . Model 49.
O ceny pytaj blackninja - będziesz zadowolony.
 

Volcom

New member
Co wy z tym H/K ???

w testach które znalazłem na sieci RX-V661 wypadał znacznie lepiej niż droższe modele H/K

po co przepłacać? za znaczek?
 

emte

New member
Rzeczywiście blackninja ma rewelacyjne ceny :eek:k:
Wybrałem H/K 445 + Jamo S 606 HCS + DVD 49 (ma USB) ale nawet z tymi świetnymi cenami przekroczyłem sporo budżet :(

Tak więc musze zdecydować się na alternatywę, np.:
ONKYO TX-SR705 + DVD DV-SP405 + Jamo S 606 HCS i jest o ponad 1000 zl tańszy :cool:

Co Wy na to ??
 

armi

New member
Bez reklam
ja bym został przy którymś H/K - no ale ja mam do nich słabość :)

z tym Onkyo to też dość ciekawa propozycja, przemyśl to jeszcze, może warto dopłacić - takich zakupów nie robi się co roku
 

armi

New member
Bez reklam
a gdzie ja napisałem że avr147 deklasuje Yamahę 661

to Ty napisałeś że ta Yamaha bije dużo droższe Harmany, a tak się składa że avr 147 jest tańszy od tej yamaszki

tak jak napisałem ja lubię brzmienie (i design) H/K i nawet biorąc pod uwagę te dwa modele wziąłbym avr 147 - ale nie twierdzę że yamaha 661 jest od niego sporo słabsza, zakładając że w ogóle jest słabsza

ps
na avr 147 zdecydowałem się ze względu na fundusze ... jak będzie mnie stać to wymienię go na coś mocniejszego / lepiej wyposażonego chociaż na razie w pełni spełnia moje oczekiwania
 
Ostatnia edycja:

bdar

New member
hk 147 vs yamaha 661

ktory z tych ampli zagra lepiej w stereo z Monitor Audio Br 2+ BRLCR (system3.0, bedzie jeszcze sub prwdp jamo 200). nie zalezy mi na dekoderach, KD 20 %. potrzebuje ampli 5.1 (wykorzystne bedzie 3.1) z dobrym jak na te klase budzetowa stereo (opcja pre out odpada). muzyka bedzie z cd i playera WD - jescze nie wiem w jaki formacie (moze ktos doradzi, chodzi o jakis bezstratny).
 
Do góry