Onkyo TX-SR577 + laptop po HDMI, nie działa... :(

dzentelmen

New member
Hejka,

Mam nadzieję iż dobre miejsce do tego posta wybrałem...

Mam sobie [dzięki Wam] ampli Onkyo TX-SR577, do którego jest podpięte PS3, Nka a końcówką jest TV Samsung B651[też dzięki Wam] - ostatnio zakupiłem laptopa Samsung NP-R580-JT01PL [to już sam :p] i chciałem podpiąć do ampli aby usłyszeć w głośnikach i zobaczyć w TV... i lipa, nie działa.

Co ciekawe, laptop prawidłowo wykrywa ampli, podaje jego model, możliwe typy sygnału jaki może ampli odebrać, pojawia się drugi ekran 1080p , który włączam - wszystko pięknie, tylko na ampli cały czas NO SIGNAL... :( oczywiście skonfigurowałem odpowiednie wyjście w ampli i je odpaliłem - nie wiem może jednak coś źle robię... - może Wy macie jakiś pomysł?

EDIT

Oczywiście laptopa podłączam przez HDMI.... :oops:

EDIT

Pozdr,
Marcin
 
Ostatnia edycja:

dzentelmen

New member
Hej,

Narwus, nie pomyślałem o tym :oops:, dzisiaj podłączyłem pod kabel od PS3 - od razu działa... już myślałem iż nowy kabel HDMI 1.4 pójdzie do kosza ale ta dla testów podłączyłem, działa :shock:. Nic przez noc nie robiłem... a wczoraj przeprowadziłem dziesiątki testów, restartów ampli/TV/laptopa...

Dzięki w takim razie za pomoc, temat do zamknięcia, chodź nie wiadomo co było przyczyną.

Pozdr
Marcin
 
Do góry