ONKYO TX-SR309 plus M-AUDIO, HTS-900

Thorand

New member
Prosze o opinie ponizszego zestawu budzetowego

ONKYO, TX-SR309
M-AUDIO, HTS-900

-> LINK!
W powyzszym linku jeszcze zeszloroczny amplituner, ktory od HTE 309 rozni sie niewiele (glownie design).

Zestaw ok 2000zl
Odluchalem w miekszaniu znajomego. Podoba mi sie.
Moje wymagania niewielkie. Slon mi na ucho nadpenal wiec chodzi o to aby bez wielkiej filozofii poprosic Was o porade czego jeszcze w tej klasie cenowej odsluchac oraz najchetniej o opinie wlascicieli powyzszych komponentow na temat wrazen z uzytkowania.

P.S.
Wspolpracowac ma glownie z TV, ktory dopiero kupie. Np Panasonic TX-42G30E lub Sharp 46LE700, oraz z PS3.
 
Ostatnia edycja:

Thorand

New member
1. Zastanawiam sie jak to bedzie gralo z subbooferem. Wydawalo mi sie, ze jego brak mi nie przeszkadza.
2. Czy w tej cenie mozna dostac drewniane glosniki?
3. Czy sa jakiekolwiek problemy w kompatybilnosci z TV Panasonic TX-P42G30? Zakladajac ze obraz pojdzie przez amplituner?
4. Czy sa jakiekolwiek problemy w kwestii kompatybilnosci z PS3?
5. blackninja z przyjemnoscia... tylko czekam na niebieskie barwy :)
 
Ostatnia edycja:

Thorand

New member
Pozwolicie, ze wroce do tematu.
Kupilem juz TV (panasonic 42G30) i traz czas na audio. Do tej pory nie mialem audio lub mialem jakies budzetowe stereo. W pokoju nie ma za duzo miejsca na szal 3x5m. Dodatkowo w M-Audio przeszkadzaja mi duze tyly, na ktore nie mam pomyslu jak zamontowac aby nie szpecic wystroju.

Bardzo Was prosze o kilka slow porownania do zestawu Panasonic SC-BTT770
Link Tutaj

Zalety jakie widze w tym produkcie ->
1. Satelity z tylu. Duzo latwiej je elegancko schowac
2. Jeden pilot dzieki viera cast

Jedyne co to zupelnie niepotrzeby mi tam blu-ray... jest juz w ps3.

Cena w sumie dosc porownywalna. Roznica taka ze M-audio trojdrozne przody i ampli onkyo uniwersalny. W Panasonicu przod tylko dwodrozne ale za to subboofer w zestawie.
Moje oczekiwania dzwiekowe pokrywaja sie z kwota ok 2000pln.
 
Do góry