Onkyo TX-SR308 i Audyssey?

steefl

Member
Witam mam pytanie ponieważ jestem już mocno zakręcony. Czy ten aplituner posiada technologię Audyssey czy nie? Bo na stronie www.audyssey.com jest taka notka:
Onkyo also offers the TX-SR308 with Audyssey EQ, Audyssey Dynamic EQ and Audyssey Dynamic Volume.
Akurat na tej funkcji mi nie zależy, ale jestem już ostro zakręcony:confused:
 

schwarz

New member
Tak pomylili się. 308 kalibrujesz ręcznie. To chyba nic strasznego ustawić tony, odległość i wzmocnienia poszczególnych kanałów.
 

steefl

Member
Napisałem w pierwszym poście, że na tym mi nie zależy, bo i tak zawsze w jakimkolwiek sprzęcie wszystko ustawiam ręcznie, bo jakoś nie ufam automatyzacji;) chciałem się tylko dowiedzieć jak, to z tym w końcu jest, a skoro się już dowiedziałem temat można zamknąć.
 

pkomp

New member
producent się nie myli :) (zazwyczaj)
wiesz dobrze wykonana pod względem programowym autokalibracja będzie lepsza niż to co sobie sam ustawisz - tym bardziej że onkyo dało ciała z ustawieniami ręcznymi robiąc najprostszy błąd - ustawienia odcięcia powodują wyciszenie kolumn.....wszystkie tego typu ustawienia powinny odbywać sie z pełnym przekazem
kwestia druga - mam zastrzeżenia co do mikrofonu - mam nadzieje że jego marne w pysk parametry(to nic nie warty elekret wciskany w marne komputerowe mikrofoniki) uwzględnili w oprogramowaniu
 
Do góry