Onkyo Tx-sr 605 New

kazadoom

New member
Otrzymałem do testów amplituner TX-SR605. Jest to nowy model ONKYO, praktycznie wyposażony we wszystko, co w dzisiejszych czasach może okazać się przydatne a nawet jeszcze trochę.
Całkowicie zmieniony design, nowe wzmacniacze i transformator. Po krótkim przeglądzie zastanowiłem się czy jest to jeszcze ONKYO. Wszystko wygląda na to jakby firma wzięła niezły prysznic. W pierwszych minutach po połączeniu drapnął pazurem, a w silnikach pozostało jeszcze dużo mocy, czekając na przekręcenie gałą.

Sprzęt testowany jest z DVD ONKYO DV-SP 404 oraz kolumnami głośnikowymi kanadyjskiej firmy ENERGY C500.
Przewody, jakimi się posłużę to HDMI KK amp/dvd, oraz 4PR KK do kolumn głośnikowych

Więcej informacji po teście amplitunera.
 

emjot27

New member
hmm, czekam z niecierpliwością na wyniki testów :D

Swoją drogą, wiadomo ile będzie kosztował w Polsce?
W USA, jest podobno za $599. Znając polskie realia, u nas będzie trochę droższe :x
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Kazadoom !

Dawaj Łociec te testy ino testuj "po nosymu" (nie oglądaj się na Niemców). Słuchaj, oglądaj i publikuj !!!
Bo już 805 stuka do drzwi. Pojawił się w prywatnym imporcie za 3500 PLN.
W Germanii 999 "ojro".

Pzdr dla fanów Dźwięku.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Widze, ze sie chyba testu nie doczekamy, a z checia bym poczytal, bo niestety nie ma w Polsce porzadnego serwisu z testami sprzetu typu Area DVD
 

Deimos

Banned
A PÓKI CO, W SPRZEDAŻY (ALLEGRO) JEST JUŻ MODEL 875.
Ja osobiście czekam albo na 905 albo na Denona AVC-A1HD, które powinny się pojawić we wrześniu, ale na dzień dzisiejszy też czekam na jakieś recenzje, bo zastanawiam się, który z dwóch w/w wybrać.
Chyba, że Koledzy mają jakieś sugestie...
I oczywiście jeszcze coś takiego do pełni szczęścia:http://www.avland.co.uk/denon/dvd3800bd/dvd3800bd.htm:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatman_1

New member
Bez reklam
905 będzie kosztował u nas koło dychy. Posłuchamy to zobaczymy czy warto.
Na Denona niestety nie czekam.:p
 
Do góry