ONKYO TX-SR 304 i JBL SCS178

irek29

Member
ONKYO TX-SR 304 i JBL SCS178
Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy to dobry wybór? Film/muza - 50/50. Pokuj 13m2. Ograniczone możliwości finansowe:( Mam DVD Onkyo 404, TV Sharp 32WD1E. Co do kolumn to akurat te mi się podobają no i fronty muszą być małe. No i dylemat z impedancją w tych kolumnach 4 omy. Czy pod ten ampli może być?? Nie znam się za bardzo na tym. No chyba, że macie jakieś inne propozycje jeśli chodzi o kolumny. Bo ampli to ze względu na cenę i producenta (pod moje dvd) to raczej dobry pomysł.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Pokój 13 m2, to rzeczywiście maleństwo, więc te gośniki są jak znalazł. Pamiętaj jednak o tym, że do muzyki takie małe monitorki niezbyt się nadają. Amplituner może być.

ArtS :)
 

irek29

Member
No niestety pokoik malutki i dlatego nie zamierzam kupować podłogowych. Czyli nie mam się co przejmować impedancją (kolumny mają 4 omy)?
 

irek29

Member
Kilka dni temu wysłałem maila do gościa od którego mam zamiar kupić ten amplituner. Dzisiaj dostałem odpowiedź na pytanie, które zadałem i tutaj na forum. Chodzi o różnice impedancji - ampli 6 a kolumny 4 omy. Odpowiedział cytuje : "Niestety może to uszkodzić kolumny bądź amplituner". No i teraz to już mętlik w głowie. Jak to jest z tą impedancją? Czy jest ktoś kto może zagwarantować, że takie połączenie jest bezpieczne? A może jest zaznaczone w gwarancji ampli lub kolumn, że należy stosować sprzęty o takiej samej impedancji?
 
Do góry