Onkyo TX-NR905

igi96

New member
Witam.
Stoję przed dylematem wyboru kolumn do amplitunera Onkyo TX-NR905.
Sprzęt będzie w salonie około 40m2. Używany praktycznie do wszystkiego, kino domowe/muzyka itp. itd.....
Z racji tego, że jestem laikiem w sprawach audio zwracam się do Was z pytaniem, jakie kolumny kupić i czy mają to być 5.1, czy może 7.1 ??
Znalazłem taki zestaw:
JBL MODEL ES PAK
Seria JBL ES składa się z dziewięciu modeli: monitor do montażu na ścianie lub ustawienia na półce (ES10); dwa kompaktowe monitory (ES20, ES30); trzy kolumny podłogowe (ES80, ES90, ES100); głośnik centralny (ES25C) oraz dwa subwoofery aktywne (ES150P i ES250P).

Myślicie, że będzie ładnie grało ??
 

igi96

New member
Studio L to wydatek ponad 8000, a ja max mogę przeznaczyć 4000, proszę fachowców z branży o inne propozycje :grin:
 

zbig1972

New member
Będzie wyśmienicie. Wydasz 9 klocków na super zestawik. A ja gdybym miał w reku tę kasę, to zapłaciłbym 9 tyśków za 905+Studio L, a 5000 PLN wziąłbym na raty. Pomyśl, że masz 40 m2 i jeśli jeszcze masz chwile zastanowienia i zarabiasz troszke więcej niż płacą w hipermarketach to przemyśl sprawę. W końcu to zakup na minimum 10-15 lat. Pozdro.
 

igi96

New member
Rozumiem Was, ale wiesz te 5000 na raty w okresie, kiedy ma się inne priorytety i wykańcza dom jest znaczącą sumą.
905 będzie u mnie na dniach, czekam na przesyłkę 8)
Więc proszę o radę co do kwoty 4000pln zakupić :krol:
 
Do góry