ONKYO TX-NR696 Instrukcja obsługi PL

Rodrik_AR

New member
Witam, poszukuję polskiej instukcji obsługi do Onkyo TX-NR696
Ewentualnie poprzedni model 686 (pewnie są podobne?)
Czy ktoś jest w stanie pomóc?
 

MusiC

Member
W moim przypadku zrobiłem tak: znalazłem instrukcje w wersji en i online po kilka stron przetłumaczyłem, oczywiście tłumaczenie nie jest perfect ale wystarczy do zrozumienia działania sprzętu, zatem jeśli nie masz innych możliwości to polecam ten sposób.
 

Rodrik_AR

New member
W moim przypadku zrobiłem tak: znalazłem instrukcje w wersji en i online po kilka stron przetłumaczyłem, oczywiście tłumaczenie nie jest perfect ale wystarczy do zrozumienia działania sprzętu, zatem jeśli nie masz innych możliwości to polecam ten sposób.

Na stronie Onkyo jest instrukcja do TX-NR656 (starszy model) gdzie główne funkcje są podobne. To nawet lepsza opcja niż googlowe tłumaczenie.
Ale oczywiście dzięki za radę :)
Ja chętnie nawet zapłacę za fotokopie oryginalnej instrukcji po polsku do tego modelu.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
W tej instrukcji 656 masz praktycznie wszystko w nowych modelach nie wiele się zmieniło.
 
Ostatnia edycja:
M

mdsfan

Guest
Jeśli mogę coś podpowiedzieć... Warto poszukać oferty sprzedaży używanego 686 lub 696 i poprosić sprzedawcę o ksero najważniejszych części instrukcji. Za parę złociszy może się zgodzić. Portali aukcyjnych jest kilka. Można spróbować.
 

MusiC

Member
Na stronie Onkyo jest instrukcja do TX-NR656 (starszy model) gdzie główne funkcje są podobne. To nawet lepsza opcja niż googlowe tłumaczenie.
Ale oczywiście dzięki za radę :)
Ja chętnie nawet zapłacę za fotokopie oryginalnej instrukcji po polsku do tego modelu.

Nie tłumaczyłem przez google translator , tylko program który online tłumaczy całe strony w pdf,.Podzieliłem pdf-y na 10-cio stronicowe zestawy i po kolei program tłumaczył ,straciłem może pół godziny łącznie z drukowaniem i mam instrukcję w wersji PL.
 
Do góry