onkyo tx-nr616 przycinanie obrazu z PS3

pieniążek1

Active member
Bez reklam
witam! od kilku tygodni mecze sie z jednym problemem i zdecydowalem (bo zawsze staram sie pomeczyc sam) ze musze zapytac Was o rade! otoz mam problem z przycinaniem obrazu kiedy gram na ps3 przez amplituner.tnie mi sie obraz i nie ma plynnosci ruchu.kiedy gram tylko na tv jest dobrze zero problemu.kiedy przez ampli problem powraca.kable wydaje mi sie ze sa ok nie naleza do bubli za 20 zlotych ale tez nie sa z gornej polki, mimo tego powinny dac rade.ustawienie w ampli mam na game mode w sekcji game.nie wiem juz co robic bo bawie sie ustawieniami i nic nie pomaga w ps3 tez wszystko ustawione jak powinno byc.wczesniej mialem ampli sony str-da2400es i smigalo bez problemu.prosze o wskazowki i pomoc.


Pozdrawiam
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Spróbuj przestawić na przekazywanie oryginalnego sygnału z tego wejścia HDMI (nie pamiętam jak ta opcja się nazywa). Gierka może mieć w oryginale 720p (nie wszystkie są full HD, a nawet chyba większość nie jest) i dlatego może ciąć bo nadal skaluje.
A jak to się nie sprawdzi to tel. do serwisu z opisem problemu.
Z czym była związana wizyta ampli w serwisie?
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
byl w serwisie z powodu takiego ze kiedy wlaczylem muzyke i lub gre,cokolwiek co dawalo dzwiek na glosniki ampli wylaczal sie po kilku sekundach.co do zacinania obrazu juz jest ok.dzieki bardzo
 
Do góry