onkyo tx-nr616 + odtwarzacz cd onkyo dx-7355 problem!!!!prosze o pomoc

pieniążek1

Active member
Bez reklam
witam wszystkich!!!mam maly problem.otoz podlaczylem cd do amplitunera przez optyka i zero dzwieku.tak smamo jest z kable coaxialnym.gra tylko na analogu.nie gra przez podlaczenia cyfrowe.prosze o pomoc bo nie moge dojsc do tego co jest przyczyna.z gory dzieki za wszelkie pomoce

WITAM!!!!temat do zamkniecia brak snu otepil moj umysl!!!
 
Ostatnia edycja:

woytaski

New member
Bez reklam
Nie wiem jak w onkyo, ale u mnie trzeba przeprowadzić auto wykrywanie źródła. Poza tym zobacz w ustawieniach, czy masz odpowiednio przypisane złącze do źródła...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
witam wszystkich!!!mam maly problem.otoz podlaczylem cd do amplitunera przez optyka i zero dzwieku.tak smamo jest z kable coaxialnym.gra tylko na analogu.nie gra przez podlaczenia cyfrowe.prosze o pomoc bo nie moge dojsc do tego co jest przyczyna.z gory dzieki za wszelkie pomoce

WITAM!!!!temat do zamkniecia brak snu otepil moj umysl!!!

A wybrałeś odpowiednie źródło w ampli? Jak sprawuje się ten CD-ek?
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
wszystko rozkminilem cd sprawuje sie naprawde dobrze.dzwiek poprawny czytsy,dobry dynamiczny bas.ladna gora ,srednica.niczego mu nie brakuje.tylo to wlaczanie za kazdym razem musze podejsc i wlaczyc.nie odpala sie z pilota.jest kilka elementow budzetowych jak staly kabel sieciowy na stale czy tacka ale ma niezle bebechy wiec cos kosztem czegos.dalem za niego 350 zl i jestem w pelni zadowolony.nowy tylko ze z wystawy.nie stal na polce lecz za szyba wiec trafilem w 10
 
Do góry