Onkyo TX-NR609 - problem z NEtRadio

marcin1971

New member
Witam
Od jakiegoś casu jestem posiadaczem w/w sprzętu.
Na początku miałem możliwość używania opcji NET Radio.
Z racji sporadycznego słuchania radia również sporadycznie, tylko po zakupie,
słuchałem stacji via Internet.
Ostatnio chciałem sprawdzić jakie nowe stacje są dostępne jednak po wybraniu tej opcji na AV ekran TV jest pusty (nie ma listy, menu etc) ......
Oczywiście sprzęt podłączony jest do sieci i mam do niego dostęp z komputera.

Dla pełnej informacji - nie mogę wykonać aktualizacji oprogramowania via NET.
AV po wybraniu tej opcji informuje iż będzie to trwało ok 50 minut i nawet po 2 godzinach nie widać efektu.

Prosze o sugestie
 

Aciol

New member
Szukanie/zapisywanie stacji

Cześć, podłączę się pod temat. Posiadam onkyo 609. Mam w sumie dwa pytania może ktoś się z tym spotkał i podzieli się swoimi doświadczeniami:
1. W vTuner jest możliwość wyszukiwania stacji (Search Stations), wpisuje np RMF i po chwili znajduje całą listę stacji RMF. Tylko że prawie żadna nie gra, wie ktoś dlaczego "Cannot play" (skoro zostały wyszukane)?
2. Także w vTuner, znajduje stację która dla odmiany gra i che ją zapisać (dodać) do "MyFavorites". Jest taka opcja. Po naciśnięciu dodania można nazwe podać (zmienić). Potem ok, stacja zapisuje się na liście ale tylko nazwa. Nie otworzy radia. Po wejściu przez www na ampli widać że na liście zapisuje się tylko nazwa a url jest pusty. Tylko ja tak mam, coś źle robie czy taki urok :p

pozdrawiam
Aciol
 

marraton

New member
2. Także w vTuner, znajduje stację która dla odmiany gra i che ją zapisać (dodać) do "MyFavorites". Jest taka opcja. Po naciśnięciu dodania można nazwe podać (zmienić). Potem ok, stacja zapisuje się na liście ale tylko nazwa. Nie otworzy radia. Po wejściu przez www na ampli widać że na liście zapisuje się tylko nazwa a url jest pusty. Tylko ja tak mam, coś źle robie czy taki urok :p

mam to samo :/

co do rmf to ja np dla rmf maxxx z poziomu web dodalem do ulubionych:
miastomuzyki.pl/n/rmfmaxxx.pls
analogicznie moze i inne sie da


przy okazji pytanie z rodzaju glupie... jak mam uruchomione odtwarzanie dlna gdzies gleboko w katalogach i chcialbym przelaczyc sie na 'receiver' zeby ustawic np sleep lub dimmer, to jak z powortem wrocic do aktualnie odtwarzanego katalogu/utworu z dlna ? wcisniecie 'net' powoduje przejscie do glownego menu net i trzeba od nowa przechodzic cala strukture (pod warunkiem ze pamietam gdzie to bylo!)
 
Ostatnia edycja:
Do góry