Onkyo TX-NR579-kilka zestawów głośnikowych, który wygrać?

pixar11

New member
Witam,
Mam do kupienia amplituner Onkyo TX-NR579 do którego w ofercie mogę sobie wybrać zestaw głośników :
JVC SX-F500 5,0
JVC SX-F300 5,0
Quadral quintas 500
M-Audio HTS-501
Tonsil Twingo 5,1
Eltax Matrrix 5,0

Dodam że głośniki będą używane, proszę doradźcie mi czy któryś z tych zestawów jest wart uwagi. Zestaw ma głównie służyć do oglądania filmów i grania w gry 80% muzyka 20%
Pozdrawiam serdecznie Jarek.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jaki duży salon? Ja bym z niewielkich kolumn podłogowych brał Quadral Quintas 5000 lub Jamo s506.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pixar11

New member
salon ma 25m2, a z tego co wypisałem jest coś sensownego? dodam ze te kolumny dostaje gratis do ampli,- zestaw który sobie wybiorę z wyżej wymienionych, wiec może coś wybierzemy z tego? a potem też chętnie wysłucham dodatkowych propozycji na zestaw kolumn do 1000zł
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wiesz dlaczego dają gratis?:) Bo nikt tego pewnie nie kupuje albo zalega im na magazynach. Jeśli mogę zapytać, na ile wycenili Ci te zestawy?. Najlepsze z tych to QQ, ale to też starszy model. Na 25 mkw to wszystko jest za małe. Ja bym trochę dołożył i kupił przynajmniej Jamo s606. Napisz do Blackninja, a może nie będziesz musiał wiele dokładać. Te kolumny co wymieniłeś to jakieś starocie, nawet po wpisaniu w Google nie wyświetlają się żadne oferty w sklepach. Nie dziwię się że chcą je dać za darmo:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pixar11

New member
amplituner Onkyo TX-NR579 cena 1500zł + zestaw głośników które sobie wybiorę z wyżej wymienionych dostaje gratis

a Co powiecie na taki zestaw?
allegro.pl/zestaw-kina-yamaha-rx-v373-jamo-s606hcs3-w-wa-i3287338196.html

dodam ze na zestaw mam max2500
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jak napisałem, pisz do Blackninja i on ci dobierze odpowiedni zestaw do tej kwoty. Nie ma sensu dobierać najniższej klasy ampli do lepszych kolumn i odwrotnie. Zawsze coś ograniczy potencjał drugiego elementu. Jak masz możliwość, a nie potrzebujesz super nowinek technicznych to rozejrzyj się za starszymi modelami ampli np. Onkyo 608, Denon 1612. Kolumny możesz zostawić tak jak jest. Ja mam do tej pory Onkyo 608 i nie zamierzam zmieniać, po prostu nie potrzebuję nowinek, a sprzęt bezawaryjny:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Wiesz dlaczego dają gratis?:) Bo nikt tego pewnie nie kupuje albo zalega im na magazynach. Jeśli mogę zapytać, na ile wycenili Ci te zestawy?. Najlepsze z tych to QQ, ale to też starszy model. Na 25 mkw to wszystko jest za małe. Ja bym trochę dołożył i kupił przynajmniej Jamo s606. Napisz do Blackninja, a może nie będziesz musiał wiele dokładać. Te kolumny co wymieniłeś to jakieś starocie, nawet po wpisaniu w Google nie wyświetlają się żadne oferty w sklepach. Nie dziwię się że chcą je dać za darmo:)
Krzysztof ale to moja oferta dla forumowiczów, jak mam opylić w gratisie ludkom z ulicy to chyba lepiej naszym znajomym? :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Krzysztof ale to moja oferta dla forumowiczów, jak mam opylić w gratisie ludkom z ulicy to chyba lepiej naszym znajomym? :)

Jasne że tak:) tylko te kolumny bedą ciut za małe do salonu kolegi, chyba że sobie opyli i kupi coś mocniejszego. Już myslałem że jakiś " uczciwy" sprzedawca chce ożenić koledze ampli + darmowe kolumny, w cenie za jaką by kupił normalnie w salonie zestawy, bo i tacy się trafiają. Ale jak dla forumowiczów takie bonusy, to tylko dziękować. Jak bys miał darmowe zestawy np. Paradigm serii 7 to ja się pierwszy piszę:)
 
Ostatnia edycja:

robson187

New member
Ja stałem przed podobnym dylematem u BlackNinja ale zwinałem Rubicony RT26 prezentuja sie niezle i graja rowniez przyzwoicie To co moge powiedziec to Ampli jak dla mnie rewelacja a i glosniczki sprawuja sie elegancko Z uwagi na to iz Rubicony stoją juz u mnie :) wziałbym chyba w takiej sytuacji te Quadrale a pozniej dokupil sub'a Jesli nie miales do czynienia z podobnym sprzetem pewnie kazde glosniki wystarcza do zaspokojenia twoich potrzeb A ja osobiscie polecam zakupy u kolegi BlackNinja mega szybko profesjonalnie i konkretnie napewno nie pozalujesz zakupu bez wzgledu na wybor glosników a wynika to z faktu ze wsumie placisz za sam ampli dobra cene Pozdrawiam
 
Do góry