Onkyo TX-NR 579 słuchanie "NET" z obrazem z np GAME

mag2k3

New member
Witam niedawno zakupiłem zestaw Onkyo TX-NR 579 wraz z kolumnami, sprzęt jak najbardziej odpowiada moim potrzebą jednak nie wszystko w nim jeszcze rozgryzłem.

Puki co chciałbym aby ktoś mi podpowiedział czy jest możliwe słuchanie radia internetowego "NET" jednak w taki sposób aby na ekranie był pokazany obraz z wejścia HDMI np GAME choć z jakiego to bez znaczenia.
Przykład to chciałbym słuchać radia pracując jednocześnie na PC jednak kiedy przełączam się na obraz pulpitu rozłącza się radio internetowe, ze zwykłym Tunerem nie ma problemu można to zrobić tak samo np słuchać CD i mieć inny obraz.
Wiem, że NET się przełącza dlatego że ma swoje własne menu ale czy można to w jakiś sposób ominąć ?
Szukałem w ustawieniach I/O i nic nie wymyśliłem jest to w ogóle możliwe?
(nie mówię o fizycznym przepięciu HDMI pod TV tak to wiem, że się da)
 

bronstein

New member
hi, hi, hi ... życie przerosło wyobraźnię projektantów tego typu sprzętu, pewnie będzie to możliwe dopiero w kolejnych generacjach

teraz to możesz sobie użyć do tego typu zabawy drugiej strefy, ale oczywiście wiąze się to z drugą parą głośników albo przepięciem obecnych :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Szkoda....

.... mam model 509 ampli i ten sam problem, jak opisany w pierwszym poście.Dokładnie ten sam :x
 
Do góry