Onkyo tx-609 vs Marantz sr 5005

ricardo19

New member
Onkyo tx-609 czy Marantz sr 5005

Witam ponownie :)

Ok lada dzień w końcu kupuje ampli do moich Klipsch rf 62 i proszę was o pomoc oraz konkretną uzasadnioną odpowiedz. Pytanie skierowane jest do osób które słyszały/użytkowały ww modele nie osób które wolą np Onkyo bo są fanami marki lub słyszeli od Kowalskiego że Marantz jest zły i niedobry lub na odwrót :) . Proszę również o trzymanie się tematu i nie podawanie innych modeli.

Dodam że zależy mi na kinie ale też na stereo a słyszałem że Marantz jest w stereo lepszy od modelu Onkyo.


Postanowiłem założyć nowy temat ponieważ nie znalazłem takiego porównania na forum. Myśle że nie tylko ja szukam takiego porównania bo oferty są podobne cenowo.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ndo

New member
wedlug mnie powinienes tego przeslichac. Marantz ma troche wyekspoznowana srednice wiec moze poprawic dzwiek klipscha. Onkyo natomiast jest bardziej dynamiczne wkienie wypadnie lepeij. tutaj nie ma zlego wyboru
 

mors111

Active member
Bez reklam
Marantz ma wyjście Pre-out i do niego będziesz mógł dokupić wzmacniacz stereo
Onkyo tego nie ma , ale ma radio internetowe i obsługuje też DLNA ( właśnie to testuję ostatnio )
 

ricardo19

New member
To możemy dowiedzieć się ze specyfikacji bardziej chodziło mi o różnice dotyczące problemów,brzmienia, gdzie jest lepsza jakość skalowania obrazu bo 4k mi nie potrzebne full hd się przyda a obydwie firmy chwalą swoje procesory, który lepiej radzi sobie w stereo itp,itd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ricardo19

New member
Nie moge usunąć ostatniego posta więc muszę napisać jednego pod drugim. Blackninja ty jesteś chyba jedyny który może coś powiedzieć na temat porównania tych ampli a czas goni :) Help
 
Do góry