Onkyo thx 9305 czy to ma sens?

szwajzenger

New member
Witajcie,Czy taki zintegrowany zestaw jest cos wart,czy raczej kupic sam amplituner i do niego dobrać klocki?Dodam , że odtwarzana będzie głownie muzyka 70% reszta to filmy itd,pomieszczenie ok 25m2,z góry dziękuje za opinie
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Do muzyki nie ma sensu, do filmów ok jak masz mało miejsca w domu. Jaką kasę chcesz wydać na całość? Poza tym to nie jest zestaw zintegrowany, tylko zestaw amplituner +głośniki.
 
Ostatnia edycja:

Jok3r

New member
Bez reklam
No to do tej kasy masz np: Denon 1611 + Wharfedale Diamond HCP, lub Yamaha 467 + Yamaha NS 7900 + Yamaha YST-SW 030, Onkyo 508 + Klipsch F1 (z subem w 4000 będzie ciężko), Marantz 5004 + Jamo 606 (z subem też ciężko w 4000). Posłuchaj sobie, może w sklepie też Ci coś zaproponują w fajnej cenie. A jak często oglądasz filmy? Bo jak raz na tydziń, to nie wiem, czy nie warto sobie kupić stereo. Żaden ampli w te cenie nie jest w stanie dorównać stereo muzycznie. Zestawy które Ci podałem są oczywiście bez odtwarzacza.
 

szwajzenger

New member
Rzeczywiście rzadko ogladam filmy,ale chce to zmienić, dlatego kino nie stereo .Do najbliższego sklepu ze sprzetem mam ponad 50km, ale chyba nie ma wyjścia,dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zdecydowanie podniósłbym jakość amplitunera:
Harman 260
Pioneer 1020
Marantz 5005
Onkyo 608
Do Twoich potrzeb to optymalne zestawienia
Denon 1911
DO tego dobre kolumny :
Jamo 606
Dali Concept
JBL Cinema
Klipsch F1
 

Jok3r

New member
Bez reklam
No wiesz... Lepiej wydać nawet 100 zł na paliwo i być zadowolonym niż kupić coś w ciemno:) Tym bardziej, że nie kupujesz sprzętu za 20 zł, który jak Ci się nie spodoba, to wyrzucisz do śmieci, tylko za 4000 i musi się podobać przynajmniej przez kilka lat.
 

szwajzenger

New member
Jestem zdecydowany na onkyo,kwestia glosników jest otwarta.Zależy mi żeby słuchając w stereo miało to ręce i nogi,czy ktorys z tych zestawów spelni takie wymaganie?Mogę dolożyć pare zł na dobre głośniki
 

krisder

New member
Bez reklam
Twoja decyzja odnośnie amplitunera zapadła po odsłuchu czy raczej na podstawie opinii w necie?
Masz kilka propozycji zestawów głośników i tu również wskazany jest odsłuch.
 

szwajzenger

New member
Narazie na podstawie opinii w necie.Rozumiem już,że ostateczna weryfikacja nastąpi w sklepie więc już tak mocno sie na te onkyo nie palę.Pojade z otwartą głową:confused:
 
Do góry