Onkyo sr 605 vs. Cambridge azur 540R v3

AndrzejIgor

New member
Pytanie dość niefortunne. Wymagałoby poważnego sprecyzowania. Odpowiedź zależałaby od tego do czego lepszy, z czym lepszy, ekonomiczniejszy, mający lepszy stosunke ceny do jakości, grzejący się, ładniejszy itp. No chyba że to sonda na temat wrażeń ogólnych lub zaowalowane pytanie o liczbę użytkowników.
 

Doni

New member
:hmm: powiem tak wczoraj wieczorkiem przywiozłem cambridge do domku no i podłączałem i podłączałem, rano chciałem wymienić na Onkyo(pierwotny wybór, ale po rozmowie ze sprzedawcą... finał znacie :) ) ale pomyślałem: zaczekaj, no i troszeczkę w praccy poczytałem :cool:
i stwierdziłem że ok nie bede miał więcej niż systemu 5.1 z racji małego pomieszczenia, 6 głośniczek musiałby być bezośrednio za głową :) (więc w zupełności wystarcza).
Lece testować i opisze wrażenia troszke póóźźźźniej:) , najgorsza była mina ukochanej : znowu coś kupiłeś...(wersja soft), ale co tam raz się żyje ;-)
Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Doni napisał:
[...] znowu coś kupiłeś...(wersja soft) [...]

Wersja light, czy heavy? ;)

A tak na poważnie, to należy zwracać uwagę na liczbę kanałów przed zakupem. Jednak 5.1 w zupełności dobrze się sprawdzi, a jak będziesz miał większe pomieszczenie, to dołożenie szóstego głośnika w zupełności wystarczy.

Czekamy na wrażenia. Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz. Mocno zresztą w to wątpię, ale gusta bywają różne.

ArtS :)
 

Doni

New member
Witam sprzęcik konkrecik no i miodzio stereo, jeszcze nic nie kalibrowałem także nie wypowiadam się oficjalnie, jako że jestem początkującym w tym temacie to proszę o pomoc podczas oglądania tv(bo tylko tak narazie odsłuchiwałem), dźwięk oczywiście przez amplituner (optycznym kablem) z głośników wydobywa się takie ciche burczenie, nie wiem co jak i kiedy jak tego się pozbyć pomóżcie

Pozdrawiam (nie wiem czy czasem nie powinienem rozpocząć nowego wątku, ale nie chce się też narażać)

Pozdrawiam

Jak tylko podpowiecie, mam nadzieje że to błachy problem, to odrazu biorę się za testowanie.

ARTS007 ile ja się nasłuchuje aż mnie to jush wk..... a po co a na co ten amplituner to po co kupowaliśmy kino domowe (przyp. samsunga) no i weź tłumacz ręe opadają :confused:.
 
Ostatnia edycja:
Do góry