Onkyo SR 603 plus GH 2000 set

Junior1976

New member
witam, słyszałem dziś ten zestaw - w zestawie był jeszcze DVD - nie pamietam modelu - cena za calosc 3.800 zł - zestawik grał super - niskie, srednie, wysokie - brzmienie bez zarzutów, zrobił na mnie naprawde duze wrazenie a sluchalem juz kilka zestawow - wiec zastanawiam sie nad jego kupnem, moze ktos ma jakies spostrzezenia do tego zestawu, mam pokój ok. 20m2? acz kolwiek 3.800 to dla mnie duzy wydatek i moze ktos pomoze jak zejsc 1000 zł w dół i uzyskac podobny efekt? :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
DVD to z pewnością model 403. Spróbowałbym na Twoim miejscu posłuchać zestawu 503 + 403 z tymi kolumnami lub z Quadralami Quintas 500. Cena z pewnością spadnie, a efekt powinien być porównywalny.

ArtS :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
quintasy to dużo mniejsze kolumny od GH2000, natomiast jeden i drugi zestaw zasługuje na uwagę, sprawdziłem ceny można je wyrwać za:

603+403+GH2000.......................3342pln
603+403+QUADRAL QUINTAS........3300pln

Więc niech sen się spełni :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
blackninja napisał:
[...] 603+403+QUADRAL QUINTAS........3300pln [...]

Czy to znaczy, że Quintasy są dostępne standardowo w zestawie z Onkyo 603, bo gdzie nie szukałem, to zawsze były jedynie z 503.

ArtS :)
 

Kris99

New member
Może powinieneś troche poczekać. Już niedługo ma się pojawić nowy Amplituner ONKYO TX-SR674

http://www.q21.pl/go/_info/?id=1128

Wielokanałowy amplituner ONKYO TX-SR674 wyposażony w złącza HDMI oraz skaler obrazu

Przewidywany termin wprowadzenia urządzenia do sprzedaży - początek września 2006.
Planowa cena detaliczna: 2999 zł. brutto !!!
 

Junior1976

New member
właściwie to juz tylko pozostało posłuchać 603 + 403 + Quadral i podjac decyzje: zestaw z GH lub Quadralami - az jestem ciekaw roznicy :confused:
nastepnie szybki mail do blackninja i gotowe :cool:
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
GH są dwa razy większe od quintasów więc te pierwsze nadaja się do większych pomieszczeń, quadrale są lepsze jakościowo, lepiej np. kontrolują bas
 

gosiaczek33

New member
Czy 604 jest warta swojej ceny? Czy qantasy są wstanie wykorzystać jej potencjał? Czy lepiej zostać przy 504 , a dokupić suba? Blackninja jakie masz ceny na takie zestawy 504/404 i 604/404 z qantasami, +sub.Im więcej czytam forum tym mam większy ból głowy
 

ArtS007

New member
Bez reklam
674 posiada skaler obrazu dla HDMI i konwertuje sygnał analogowy na HDMI. Jeśli masz DVD z HDMI i TV z HDMI, to ta funkcja raczej się nie przyda. Poza tym 604, to na pewno kawał dobrze grającego sprzętu.

ArtS :)
 
Do góry