Onkyo skh-410

pawelkrolak1

New member
Witam, czy ktoś posiada lub odsłuchiwał te głosniczki? Chiałbym je dodac do zestawu Dali zensor 7 i Onkyo 646. Dają one jakis efekt czy to raczej marketing i nie warto sie nimi interesowac?
 

suchy62

New member
Witam, ostatnio kupiłem wspomniane w temacie głośniki do mojego Onkyo 686 i zastawu Eltax experience 5.0
Aktualnie niestety nie mam możliwości ustawienia skh-410 na przednich kolumnach i postawiłem je po bokach głośnika centralnego. Uzyskany efekt jednak chyba mnie nie zadowala i mam do Was pytanie, czy to efekt aktualnego ustawienia i czy można to jakoś poprawić? Być może skh powinny być ustawione pod jakimś kątem lub w innym miejscu? A może lepiej ustawić je na górze na dwóch szafkach, choć to wydaje mi się zbyt blisko sufitu. Poniżej link do zdjęć ustawienia. Z góry dzięki za rady, liczę na jakieś :)


https://drive.google.com/folderview?id=1_MWLTBOwmeJJRCFpYXGhvs0FFTuSYsLI
 

suchy62

New member
Nie dodałem, także teraz nie mam możliwości wieszania na suficie dlatego zdecydowałem się na skh-410, w przeciwnym razie założył bym magnaty interior w suficie dla najlepszego efektu :)
Pytanie, jak dobrze ustawić skh-410
 

suchy62

New member
Gdybym tylko wiedział pod jakim kątem te głośniki emitują dźwięk, może łatwiej było by ustalić jak najlepiej je ustawić by odbity dźwięk trafiał do mnie a nie za lub przed miejsce odsłuchu
 
Do góry