Onkyo RZ840 nie włącza się...

SebaK1205

New member
Bez reklam
Czesc wszystkim...
Mala aktualizacja z mojej strony - zwroccie uwage na to, kto wystawil Wam gwarancje. Moj Onkyo RZ840 ma wystawiona na druku firmy EIC (ktory obecnie nie jest juz dystrybutorem ONKYO) i na prozno szukac na ich stronie jakiejkolwiek informacji.
Wiec reklamacja mailem zostala wyslana do serwisu firmy DSV (aktualny dystrybutor Onkyo), przyjeli zgloszenie, podsylajac kuriera po odbior. Po paru dniach RZ840 trafil do serwisu i dopiero wtedy sprawdzili, iz moj numer seryjny nie widnieje na ich liscie jako dystrybutora DSV.
Okazuje sie, ze DSV jest jedynym dystrybutoem na Polske, ale nie odpowiada za produkty dystrybuowane wczesniej przez EIC.
Skontaktowalem sie z firma EIC i faktycznie (mimo braku informacj na stronie) w dalszym ciagu serwisuja Onkyo z 'ich' numerami seryjnymi.

Amplituner obecnie stoi w domu, z uwagi, iz zaczal sie zalaczac. Potestuje go troche w ciagu okresu swiatecznego i zobaczymy co Nowy Rok przyniesie.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
W Nowym Roku sprzet troche podzialal, az przestal sie ponownie wlaczac w ten weekend. Wysylany jutro do serwisu EIC. Mam nadzieje, i licze na to ze naprawia.
 

Ufo27

New member
Witam i jak kolego wyglada sytuacja?
Tez mam onkyo 840 od poczatku zero problemow 1,5 roku go mam i wczoraj lekko zeswirowal jak dawalem glosniej na pilocie to on przelaczal tryby dzwieku ;p raz sie tez sam wylaczal gdzie 3 dni wczesniej go aktualizowalem.Jak wszedlem w aktualizacje znow chcial pobrac ta sama wersje i pobralem do dzis spokoj.
Widze ze posiadasz atola 100 jakbys porownal go w stereo w porownaniu do rz840 ? Jest az taka ogromna roznica?
M
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Pacjent Onkyo wrócił z serwisu. Padła taśma zasilająca wyświetlacz. Wymienili i Onkyo działa bez problemów na ten moment.
Co do Atolla- tutaj bez porównania, lepiej napędza Moje Silvery, lepszy bas, większą szczegółowość instrumentów, pełniejsza scena. Do tego jeszcze połączenie po analogu z Arcam CDS27 i niczego więcej mi nie potrzeba. To że ja gonię króliczka, to jedna sprawa, ale jeżeli planuje wymianę jakiegoś elementu to robię odsłuch w domu. Dodatkowo moja żona odsłuchuje, czy nowy element wnosi zmiany, tylko że nie wie który jest podłączony. Taki odsłuch w ciemno.
 
Do góry