Onkyo RZ800 PREOUT

rezii666

New member
.. Kolego ni ma szans :) pewnie przy wysterowaniu jednego kanału tyle ma.. ale przy dwóch to myślę że tak połowa tego.. w 8 ohmach

Zostanę jednak przy końcówce mocy, RZ800 ma dość dobrą sekcje stereo więc wzmacniacza nie będę podpinał.
Ten Rotel RB-1582 jest obłędny gdybym miał kasę ehhh :razz:
 

werf

Active member
Bez reklam
Zostanę jednak przy końcówce mocy, RZ800 ma dość dobrą sekcje stereo więc wzmacniacza nie będę podpinał.
Ten Rotel RB-1582 jest obłędny gdybym miał kasę ehhh :razz:

Zainteresuj się tym atollem który wrzuciłem wcześniej.Swojego czasu na al.... był wysyp końcówek Roksan kandy K2,tania,mocna,dobra ale teraz coś już ich nie widać
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Witam
Jakiś czas temu miałem zestaw składający się z ampka Onkyo rz800 + zestawu JBL E80 w systemie 7.0. Z racji tego że głośniki swoje już "wygrały" przyszedł czas na zmianę i padło na JBL STUDIO w konfiguracji 290 na fronty, 235C na centrala, 230 i 220 efektowe. Zauważyłem, że ampek się trochę poci przy grze na 7 głośników więc pomyślałem o odciążeniu go poprzez podłączenie wzmaka stereo przez pre out ale cena takiego który ma wejście main in to coś koło 3,5k. Stąd moje pytanie czy zamiast wzmaka stereo mogę podłączyć 2 kanałową końcówkę mocy?
Zes Studio 290 to już jest kawał kina.
 
Do góry