ONKYO RZ1100 nówka !!!

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak jak w temacie.

Sprzedam w super okazyjnej cenie ONKYO RZ1100
W pięknym srebrnym kolorku. Na żywo wygląda to na prawdę okazale, to kawał kloca.

Amplituner ma 3h (tak 3 godziny!)
Wyciągnięty z pudełka jako NÓWKA dosłownie przed chwilą i spakowany ponownie.
Jest dowód zakupu FV (zakup w listopadzie) otwarte dzisiaj. Z Polskiej dystrybucji.

Tak jak pisałem, w tej cenie NIE MA lepszego 9 kanałowego amplitunera.

To potężny pięknie wyglądający klocek.
Jest to dokładnie to samo co RZ3100 który kosztuje 11000zł.
Recenzje mówią same za siebie.
A RZ3100 który jest dokładnie taki sam jak RZ1100 (tyle, że ma 2 końcówki więcej) w recenzji areadvd podsumowany został jako najlepszy akustycznie ampli w ostatnich 20 latach...

Pachnie jeszcze nowością, folie na pilocie, na amplitunerze, naklejki itp.
To jest NÓWKA!

Cena dla forumowiczów to 4900zł.
Żadnych niepotrzebnych dyskusji, wpłata i wysyłka.
Nie ma odbiorów, pobrań, wożenia, zaliczek i godzinnych rozmów.
Kto mnie zna, wie ile moich sprzętów sprzedałem forumowiczom w super cenach.

Oferta dla pasjonata, niech się cieszy. Sprawdzony przeze mnie i miał zostać na stałe, ale chce jeszcze przetestować inne systemy, a przed chwilą się dowiedziałem, że trafi do mnie procesor i chce przetestować w domu na spokojnie, a nie nie chce topić pieniędzy w tylu sprzętach. Jak się nie sprawdzi, to wracam do Onkyo.
Za te pieniądze to super oferta.

Łapcie okazje, bo druga się taka nie powtórzy, a ja mogę się rozmyślić. Szczerze.
Wysyłkę masz ode mnie, więc masz pewność, że to dotrze, a u różnych cudaków różnie bywa.

Zdjęcie ze stronki:
Onkyo_TX_RZ3100_bedien_links.jpg
 
Ostatnia edycja:

artiz_

New member
Bez reklam
Tak jak w temacie.

Sprzedam w super okazyjnej cenie ONKYO RZ1100
W pięknym srebrnym kolorku. Na żywo wygląda to na prawdę okazale, to kawał kloca.

Amplituner ma 3h (tak 3 godziny!)
Wyciągnięty z pudełka jako NÓWKA dosłownie przed chwilą i spakowany ponownie.
Jest dowód zakupu FV (zakup w listopadzie) otwarte dzisiaj. Z Polskiej dystrybucji.

Tak jak pisałem, w tej cenie NIE MA lepszego 9 kanałowego amplitunera.

To potężny pięknie wyglądający klocek.
Jest to dokładnie to samo co RZ3100 który kosztuje 11000zł.
Recenzje mówią same za siebie.
A RZ3100 który jest dokładnie taki sam jak RZ1100 (tyle, że ma 2 końcówki więcej) w recenzji areadvd podsumowany został jako najlepszy akustycznie ampli w ostatnich 20 latach...

Pachnie jeszcze nowością, folie na pilocie, na amplitunerze, naklejki itp.
To jest NÓWKA!

Cena dla forumowiczów to 4900zł.
Żadnych niepotrzebnych dyskusji, wpłata i wysyłka.
Nie ma odbiorów, pobrań, wożenia, zaliczek i godzinnych rozmów.
Kto mnie zna, wie ile moich sprzętów sprzedałem forumowiczom w super cenach.

Oferta dla pasjonata, niech się cieszy. Sprawdzony przeze mnie i miał zostać na stałe, ale chce jeszcze przetestować inne systemy, a przed chwilą się dowiedziałem, że trafi do mnie procesor i chce przetestować w domu na spokojnie, a nie nie chce topić pieniędzy w tylu sprzętach. Jak się nie sprawdzi, to wracam do Onkyo.
Za te pieniądze to super oferta.

Łapcie okazje, bo druga się taka nie powtórzy, a ja mogę się rozmyślić. Szczerze.
Wysyłkę masz ode mnie, więc masz pewność, że to dotrze, a u różnych cudaków różnie bywa.

Zdjęcie ze stronki:
Onkyo_TX_RZ3100_bedien_links.jpg
Dlaczego go nie zwrocisz do sklepu? Co ci w nim nie pasuje?

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ktoś musi ;)

Artiz,
W innym wątku napisałem.
Wszystko mi pasuje, ale trafił się PRE Maranzta który kosztuje prawie 20k jako nowy, a jak mi nie przypasuje ten PRE (bo ma grać chociaż trochę adekwatnie do ceny), to zostawię Onkyo.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Szkoda , że nie czarny :( Powiedz proszę , czy jest podświetlany pilot w tym RZ 1100 i czy jest slip timer z pilota ?

Kiedy sprzedajesz Klipsch ? Pisz do mnie na PW :)

Pozdrawiam i miłego dnia
Maciej
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kilka przycisków świeci, tych od stref, ale to nie jest typowe podświetlanie o jakie Ci chodzi.
Natomiast sam w sobie pilot fajny.
Slip timer? Masz na myśli Sleep timer rozumiem? ;) Tak, jest z pilota.
Klipscha nie sprzedaje za cholerę, to jest granie które z każdym dniem bardziej lubię.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Ha ha przecież on ma takiego dennego pilota że szkoda nawet gadać, dla mnie Onkyo już się skończyło, brać 11 tyś za 3100-kę i dodawać tak tandetny pilot ? Mój 929 jeszcze ma dobrego pilota, na szczęście.Do tego ta ich nowa pod znakiem zapytania kalibracja, zamiast super Audysseya !!!!!!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przynajmniej ma klase, a Ty naucz się, że nie pisze się w trzeciej osobie jak jesteś w towarzystwie.
Generalnie to wypad z tego wątku, bo Ty widzę po ostatniej naszej dyskusji musiałeś teraz coś dodać.
Nie chce tu widzieć takich osób jak Ty i tych żenujących wpisów, za co, po co.
To jest oferta sprzedaży, masz problem - załóż osobny wątek i tam się produkuj.

Lolo, dlaczego sprzedajesz SR7010? Parafrazując Kapustę "taki cienki jest"? ; )
Ok, pytam poważnie.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Już wiem dlaczego Armani zmieniałeś nastawienie do firmy od jakiegoś czasu : )

Ps mogłeś dać to ogłoszenie tydzień temu,a tak byłem zmuszony zapchać dziurę Maranztzem
 

rabit

Active member
Bez reklam
Dziewięćsetka ma ciekawszy transformator. Nie zamierzam wymieniać jak na razie amplitunera, ale z ciekawości też bym porównał który lepszy? :)
 

Remipl

Member
Wysłałem Ci wiadomość na priv, ale chyba nie odczytałeś więc piszę tutaj.
Podeślij mi nr konta, wysyłkę tak jak wcześniej do moich teściów.
Pozdrawiam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, dostałem Remi.
Już odpisałem.
Robiliśmy już interesy, także jestem spokojny i cieszę się, że na Ciebie trafiło.
Konkretnie, szybko i sprawnie. Na kilometr widać człowieka biznesu ;)


TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!

Proszę osoby niezainteresowane o nie pisanie już w tym wątku, ale do niektórych to pewnie i tak nie dotrze. Dziękuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry