onkyo remote ?

duzy213

Member
witam posiadam onkyo 616 i samsung trend gt-s7560 , problem polega na tym że zainstalowałem program od onkyo ale nie mogę sterować , nie wykrywa mi ampli ..., tu prośba co mam zrobić żeby zadziałało?? z góry dzięki za podpowiedzi
 

duzy213

Member
nie bardzo rozumiem... , internet idzie mi do ampli po kablu ...
mam internet od toyi i ich modem ,,cisko,, i od niego mam puszczony kabel do ampli , mam też router bezprzewodowy ,, linksys,, no ale nie mam Adaptera USB WLAN
 
Ostatnia edycja:

piotrask

New member
Nie zadziała w ten sposób. Ruter TOYA nie udostepnia funkcji otoczenia sieciowego.

Twój telefon i Ampli znajdują sie w innych sieciach lokalnych. Podłącz oba urządzenia do rutera Linksys.
 

duzy213

Member
zadziałało , tak jak pisałeś przepiąłem kabel z ,,cisko,, do,, linksysa ,, i zadziałało ,musiałem jeszcze ustawić w ampli network standby na on i gitara . dziękuję bardzo kolego , temat do zamknięcia
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Pamiętaj tylko, że network stand-by pobiera około 30W z sieci non stop.
Zmierzone w modelu 609 przez kolegę mors111 ---> http://www.hdtv.com.pl/forum/amplitunery-av/111240-jak-wylaczyc-zone-2-onkyo-609-a.html
Także policz sobie zużycie prądu i jak to się odbije na rachunku.
Ampli można zarządzać z apki bez tej funkcji. Jedyna różnica jest taka, że musisz go wtedy włączyć z pilota. Mały trud, całkiem spora oszczędność prądu i złotówek.
 

hans2

Banned
generalnie starsze modele sa mniej "eko" ale nowszy moze nie miec az tak duzego zuzycia.
najlepiej samemu zmierzyc.
 

duzy213

Member
stand-by wyłączyłem , i faktycznie włączyć nie można ale potem już działa fajnie bez problemu , jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc
 
Do góry