Onkyo przedstawia nowe Amplitunery TX-NR717 i TX-NR818 w średniej klasie.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Onkyo przedstawia nowe Amplitunery TX-NR717 i TX-NR818 w średniej klasie.


onkyo-tx-nr818-tx-nr717-midrange-monsters-1.jpg


Na europejskim rynku Onkyo pojawia się z nowymi dwoma amplitunerami w klasie średniej.
Te modele to : TX-NR717 i wyższy TX-NR818.
TX-NR717 ma moc 170W/kanał.
Oba są siedmiokanałowe, mają certyfikat THX Select2 Plus oraz nowe możliwości i nowe funkcje z InstaPrevue i MHL na wejściu HDMI.
Oczywiście posiadają dostęp do Inetrnetu i do plików umieszczonych na dyskach.
wyposażone w Audyssey DS X i Dolby Pro Logic II.
Obydwa modele dysponują zasilaniem w tzw. drugiej i trzeciej strefie (ZONE 2/ZONE 3).
Mają wejścia gramofonowe i dwa USB oraz dwa wyjścia HDMI, wejście PC i co ważne możliwość funkcjonowania w instalacjach inteligentnych domów.

onkyo-TX-NR818-500x313.jpg


Model TX-NR818 wyposażony jest w najwyższej klasy procesor wizyjny HQV Vida VHD 1900, separowane bloki: przedwzmacniacza i końcówek mocy, wysoki pobór mocy (TX-NR818 - 720W), system korekcji Audyssey MultEQ XT32, wyjście pre-out 9.2, moc 180W/kanał.


onkyo usa
 

Jok3r

New member
Bez reklam
To nic wiele nie dorzucili, więc może coś poprawią w brzmieniu. Ale z tymi instalacjami typu inteligentny dom to pojechali :) Każdy amplituner, który ma RS-232, lub RS-485, lub LAN i sterowanie po IP da się w taką instalację wpiąć. Czyli z obecnych to nawet ampli za 2000 i nie trzeba w niego pakować pewnie z 3200-3500 żeby to osiągnąć.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Pewnie tak, ale 717 coś około 3500. Zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości jak podadzą w końcu oficjalne ceny :) Oby nie było tak jak z Klipschami, że F30 kosztowały chyba z 1,5 raza więcej niż F3 :)
 

emte

New member
A wiadomo, kiedy mają być dostępne w sprzedaży w Polsce ???
Bo już prawie kupiłem Onkyo 809 a może warto poczekać.........:hmm:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Poczekaj chwile jak juz wejda to wtedy 809 zejdzie z ceny a tak to ceny beda porownywalne wiec srednio sie oplaca kupic 809 zawsze bedziesz mial nowszy ampek, lub mowie poczekac i wtedy juz bedzie roznica miedzy 816 a 809 w cenie.
Lolek
 

Deimos

Banned
Buble Onkyo do serwisu!

http://www.uk.onkyo....call-80305.html

HT-S3405, TX-8030, TX-8050, TX-8225, TX-NR1009, TX-NR5009, TX-NR609, TX-NR709, TX-NR809 i TX-SR309.

Onkyo wzywa do serwisu właścicieli komponentów Onkyo wyprodukowanych pomiędzy listopadem 2011 a styczniem 2012 roku. W sprzętach wykryto wady w zasilaczu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ze jest akcja seriwsowa to nie oznacza ze jest to cos bublem, samochody po 130 tys sa wzywane a nawet piekne i swietne samochody pewnej firmy japonskiej po prawie 300 tys byly wzywane do akcji serwisowej ale to nie oznacza ze sa do dupy .... bo wile eosob by chcialo takimi bubalmi jedzic....
Lolek
 
Ostatnia edycja:

Noit

New member
Onkyo TX-NR717

Witam wszystkich

Desperacko poszukuje instrukcji obsługi do Onkyo TX-NR717. Niestety wpuściłem się w maliny i zamówiłem sprzęt po niskiej cenie ze sklepu internetowego (nie będę podawał nazwy, bo mnie oskarżą jeszcze :) ) , ale nie było dołączonej w nim instrukcji w języku polskim. Jeśli ktoś wie gdzie można taką ściągnąć to proszę o podanie linku lub przesłać mi na maila pablo.wol84@gmail.com

Z góry bardzo dziękuję
 
Do góry