Onkyo NR808 i dzwiek z komputera problem

poochaty

New member
Witam.
Pisze z nietypowym problemem. Mam zestaw Onkyo NR808 i głośniki MonitorAudio rx8. Do Ampl mam podlaczone audio z komputera po coaxialu dł 5m. Karta muzyczna w komputerze to Maya44. Wszystko ladnie dziala i nagle podczas odtwarzania playlisty na niektórych piosenkach zaczyna trzeszczeć z glosnikow, jakby brakowalo im dynamiki. Po restarcie aplikacji i odtworzeniu tego samego utworu trzaski znikaja. Problem sie pojawial na roznych aplikacjach. Zawsze lekarstwo w postaci restartu programu pomaga, do czasu nastepnego "trzeszczacego" utworu.
Jakies pomysly co moze byc problemem? Polaczenie Coaxialem?
 

krisder

New member
Bez reklam
Kupiłeś ampli z bardzo fajną funkcją bezprzewodowego przesyłu muzy z komputera a bawisz się z kablami?
 

krisder

New member
Bez reklam
Kabel sieciowy do routera i owszem. Tylko że jest schowany za sprzętem i sam laptop czy stacjonarny pc w drugim pokoju nie wymaga żadnego połączenia kablami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Cyborg65

New member
Witam

Do muzy najlepszy jest WMS.
Nie bladziaży np flac do mp3 i innych wynalazków, przesyła LPCM wiec formatem bezstratnym . Widzi obrazy płyt . Inne mają zawsze jakiś problem.
Warto pobrać na miesiąc próbny jak się spodoba to nie jest drogi.
Polecam
P:lol:zdrawiam
 

poochaty

New member
Dzieki za odpowiedzi. Kurcze czy nie wie nikt co moze byc przyczyna moich problemow? Streemowalem z kompa pliki przez Windows Media Player i jest ok, ale slucham przez inna aplikacje i tu zest zonk.
Na PC polecam darmowy FUPPES do streamingu:
Rafaello
Czy dzieki FUPPES moge streemowac z kazdej aplikacji?
pozdr
 

pkomp

New member
masz spdif na płycie głównej z karty zintegrowanej?jesli tak to wykorzystaj to a maya nadaje sie tylko na smietnik - to padlina w każdym calu - bardziej syfiastej karty nie widziałem(no może niektóre creative)

Na jakich sterownikach działasz?wiele programów wykorzystuje ASIO
 
Do góry