Onkyo HT-S9305THX lub... ?

xXPoGoXx

New member
Witam

Jestem nowym użytkownikiem forum. W moim pierwszym poście oczywiście pytanie do bardziej doświadczonych :)

Wysiadło mi moje zacne kino domowe LG, które kupiłem 2 lata temu za 900zł :D nie wiem co jest amplituner nie podaje dźwięku wogóle ani przez optic ani przez hdmi.

Zdecydowałem, ze pasuje i kupuje coś nowego,oczywiśćie celuje w coś z wyższej półki tamten sprzęcik naprawde grał kiepsko. Moje Altec Lansing przy kompie sobie lepiej radzą.

Ostatnio wertowałem trochę na necie i trafiłem na Onkyo HT-S9305THX, dosyć dobre oponie sprzęt zbiera na anglojęzycznych portalach. Nie wiem czy ktos miał okazje posłuchać z forumowiczów. Przeglądałem tez liczne tematy na forum, mój budżet i tak jest przekraczany przez to Onkyo to 3800zł to już naprawdę maksymalna kwota jaka chce dać.

Będę wdzięczny za sugestie oraz oponie.

Zapomniałem dodać, że do muzyki praktycznie wogóle sprzęt nie będzie wykorzystywany głównie Xbox oraz filmy DVD/BD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To ten model.
Masz mało miejsca w pokoju ?


HT-S9305THX.jpg
 

xXPoGoXx

New member
Dokładnie ten zestawik. Dosyć nowy sprzęt na rynku

No właśnie nie za wiele ok 14m2 ale za rok się przeprowadzam i będzie 28m2. Chciałbym już kupić sprzęt co da rade w nowym lokum.
 

kobik1

New member
Podpinam się!!!

Właśnie takiej wielkości głośników szukam. Nie większych.
Dodam że mi się podobają.
Czy to dobry zestaw czy może kupić coś innego?
Mam Sony kdl-40ex500, PS3.
50% filmy – 50% gry i troszkę muzyki.
3800 zł to max a może być mniej.
 

kobik1

New member
Lepiej kupić Onkyo 608 z HKTS 30BQ czy Onkyo HT-S9305THX.
I jeszcze jedno są jakieś średniej wielkości głośniki z wbudowanym głośnikiem średniotonowy? Czy to możliwe.
 
Do góry