Onkyo ht-s4505

3echo

Member
Bez reklam
Też mi się wydaje,że cena rewelacyjna za ten zestaw.Chyba się zdecyduję.Jak ktoś odsłuchiwał to niech się podzieli wrażeniami.
 

3echo

Member
Bez reklam
Posiadam ten zestaw od ponad trzech miesięcy.Kupiłem od blackninja.Oczywiście wszystko przebiegło bez najmniejszego kłopotu.Jeszcze raz dzięki blackninja.
Wracając do zestawu.Ze względu na brak miejsca szukałem czegoś co nie posiada wielkich kolumn.Tak więc wcześniej zdecydowałem się na zestaw Sony BDV-E280,który nie spełnił moich oczekiwań,zwłaszcza w muzyce.Za poradą kolegi blackninja kupiłem zestaw Onkyo.Z tymi głośniczkami,też nie powala,ale w porównaniu do Sony to jest przepaść na korzyść Onkyo,czy to w kinie czy też w muzyce.W dodatku sam amplituner,za niewielkie pieniądze oferuje dużo możliwości ustawień,takich jakie oferują wyższe modele.Posiada USB,przez które można odtwarzać nie tylko pliki mp3,ale i FLAC.Sam jeszcze nie zdążyłem przetestować wszystkich ustawień.Gra to razem z wysłużonym DVD-Sony DVP-NS708H i PS3 i to jest to czego chciałem,a sam AV ma na tyle mocy,że spokojnie można podpiąć znacznie bardziej wymagające kolumny.Za 1500zł nie ma lepszej alternatywy.Podobny zestaw Denona jest droższy a nie oferuje choćby USB.
Polecam i nigdy więcej zintegrowanego dziadostwa :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry