onkyo dx7355 vs onkyo c-7030 moje krotkie spostrzezenia odsluchowe

pieniążek1

Active member
Bez reklam
witam!!poniewaz byly dylematy ktory cd jest lepszy stary model czy nowy!?wiec odpowiem krotko ze na moje ucho i naglosnienie jakie posiadam zgodne z sygnatura stwierdzam ze nowe jest lepsze.podlaczylem analogowo jak i cyfrowo(optyk-coaxial).najlepiej jak to w poprzedniku gralo na analogu.c7030 oprocz lepszego zacniejszego wygladu gra rowniez lepiej.poniewz jest to sprzet budzetowy tak tez opisze dzwiek ktory sie wydobywa a nie jest on wcale biedny.po krotce c7030 w stosunku do starszego brata dx7355 gra lepsza gora, srednica,bas pozostaje na tym samym poziomie.wieksza glebia i detalicznosc na korzysc nowego modelu.gra dynamicznie, czysto i tego wlasnie szukalem.jak dla mnie godny polecenia jezeli chodzi o budzetowy odtwarzacz cd.pozdrawiam i jeszcze raz wyglad...zacny jak za ta kase a kosztowal mnie 130 funtow...aha jeszcze jedno mial wazyc 7 kg tak podaja na stronie onkyo ale troszke "oszukoli"
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Szczerze mówiąc trudno się dziwić ,modele serii DX pamiętają jeszcze koniec lat 90-tych była to na tyle udana i uniwersalna konstrukcja ,że Onkyo przez kolejne lata dokonywał tylko niewielki lifting
 
Do góry