onkyo DV-BD507 vs. BD-SP308

paul400

Member
Jak w temacie .
Mam zamiar kupić któryś z tych BR . Nie wiem na , który się zdecydować . Skłaniam się raczej w stronę BD-SP308 .
Czy ma może ktoś taki , jakie wrażenia ?
Było by fajnie usłyszeć kilka opinii .

pozdro
 

dratt

New member
Mam 308 od miesiąca. Poprzednio używałem taniego odtwarzacza dvd LG, więc właściwie trudno o obiektywne porównanie. Nie wiem więc jak Ci doradzić, choć wydaje mi się, że w ocenach istotne jest też, do czego odtwarzacz jest podpięty (ampli, kolumny, tv). Nie mam w każdym razie uwag, odtwarza z płyt, pendriva i zewnętrznego dysku (FAT I NTFS). Z dziwnych plików to także MPEG-4, M2TS no i AVCHD.
 

BD

Member
Bez reklam
mialem bd606 teraz jest 807 jakosc sama w sobie ale jedna rzecz mnie tak naprawde wku..a -onkyo jest chyba uposledzone do informacji tech. (pelne info) plytki/filmow bd(klawisz display)-brakuje mi dokladnego bitrate filmow bd itp -czekam moze wydadza nowe firmware w co watpie ale niech sie nawroca i przynajmniej w kolejnych wypustach wprowadza ten drobiazg i uzczesliwia konsumentow...;]
 

lkeda

New member
Mam 308 od miesiąca. Poprzednio używałem taniego odtwarzacza dvd LG, więc właściwie trudno o obiektywne porównanie. Nie wiem więc jak Ci doradzić, choć wydaje mi się, że w ocenach istotne jest też, do czego odtwarzacz jest podpięty (ampli, kolumny, tv). Nie mam w każdym razie uwag, odtwarza z płyt, pendriva i zewnętrznego dysku (FAT I NTFS). Z dziwnych plików to także MPEG-4, M2TS no i AVCHD.

witam,
zastanawiam sie wlasnie nad tym BR i mam pytanie:
1. czy bedize duza roznica w jakosci (obraz, dzwiek) w porownaniu z np SONY BDP-S370
pytam poniewaz wczoraj w sklepie Pan mowil ze nie ma sensu oszczedzac na BR i kupowac jakies tanie soby/lg/samsungi itd.. tylko zainwestowac w porzadny firmowy sprzet (nie upieral sie przy onkyo lecz ze tej klasy dedykowany sprzet)
2. czy sa jakies problemy z roznej masci divixami, xvidami, mkv granymi z plyt/poprzez usb?
3. jaki duzy dysk mozna podpiac pod niego przez usb? czy zwykly 2.5" podpiety przez USB (bez dodatkowowego zasilacza) bedzie hulal? pisales ze NTFS to dla niego nie problem?


jestem na etapie zbierania opinii i klockow do zestawu kina ktory chce zlozyc (ampli pewnie bedzie ONKYO 608)

bede wdzieczny za pomoc.
 

maly1981

New member
nie wiem jaka bedzie roznica 308 w porownaniu do budzetowych odtwarzaczy blu-ray ale jezeli jest taka ja w instrukcji to wyglada na to ze jest to odtwarzacz blizniaczy z lg bd560. te same opcje ten sam uklad wyjsc na tylnym panelu. kiedys bylo juz opisywane porownanie odtwarzacza onkyo z innymi markami i wyglada na to ze to znowu jakis klon
 
Do góry