Onkyo czy H/K

ufik

New member
Czy te nowe dekodery aby nie pracowaly tylko przy zestawie glosnikowym 7.1.
Ja zamierzam miec tylko 5.0- czy warto wiec zwracac na decodery uwage.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
PS3+SR606 też nie da nowych doznań, bo PS3 ich nie wypuszcza w niezmienionej formie. W multiPCM odtworzy je 90% starych amplitunerów.
 

AvataR

Banned
pozwolicie ze sie wetne w watek ;) Blackninja chcialbym kupic wlasnie PS3 i podlaczyc go na razie do ONKYO 605 - rozumiem ze jak plyta bedzie miala DTS HD albo DD HD to sygnal z PS3 zdekodowany pojdzie na ampli i uslysze te formaty bez problemu , naturalnie na amplitunerze nie zapala sie napisy od DTS HD czy DD HD bo to nie ampli je przerabia a PS3 . Dobrze rozumuje czy sie myle ?
 

macek

New member
Bez reklam
dobrze rozumiesz plytka z dts hd ma w ps3 bedzie wypuszczac w PCM w ampli nie ukarze sie flaga nowego formatu tylko np.multich w specyfikacj ps3 bedziesz mial napis dts hd ma.
 

sebooh44

New member
Czy rzeczywiście tak jak wspominacie ten H/K147 jest dość przyzwoity w stereo? Wiem, że nie można spodzieać się cudów, ale czy rzeczywiście wyróżnia się na tle konkurencji jeśli chodzi o przekaz stereo z amplitunera? Przymierzam się do zakupu taniego ampli, jak narazie rozważałem onkyo 505, ale jakoś nie nastawiałem się na to, że w tym segmencie mogę liczyć na coś sensownego jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki. Oczywiście wybiorę się na odsluch w najbliższych dniach jeśli warto. pzdr
 

marcin3070

New member
witam!
ja też zastanawiałem się nad onkyo 605 i jamo
ale kupiłem HK 245 i jbl es 80, es 10 po 2 szt i es 25 c koszt niecałe 5 tyś

czy to dobry zestaw? nie wiem, ale mi odpowiada w 100%

może ktoś mi powie czy dokonałem dobrego wyboru
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
marcin - przestań , zakupiłeś super sprzęt i chyba chcesz się jedynie przekomarzać dla pucu.
 

marcin3070

New member
"przekomarzać dla pucu." - nie mam zamiaru
byłem zdecydowany na ONKYO 605 + jamo w 100%
ale akurat trafiłem na promocje i podobno 245 jest lepsza od 605 czy to prawda? nie wiem, lecz jak dla mnie HK wygląda lepiej i sprzedawca twierdzi ze ma lepsze koncówi mocy.
no i opinia żony jak kupić to żeby nie wymieniać za rok i dozucila troche kaski:)

Pozdrawiam serdecznie i dziekuje
 
Do góry