onkyo bd-sp309 pytanie do uzytkownikow?

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Witam!!!mam pytanie do posiadaczy lub do kogos kto jest w temacie odnosnie tego BD.jak funkcjonuje ile sie odpala(bo slyszalem ze dlugo) jakewis ciekawostki ogolnie.mam zamiar kupic i chce sie cos dowiedziec.dzieki
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Powiem Ci że ja też się nad nim zastanawiałem, z racji posiadanego ampli. Ale sporo czytałem o że nie ma rewelacji. Właśnie bardzo długie odpalanie, przywieszanie. Jakiś kolega pisał że też go kupił do Ampli Onkyo 609 i po paru dniach oddał biorąc ( nie pamiętam) jakiś Sony lub Panasa. Bądźmy szczerzy, Onkyo trochę na tym polu daje ciała, bo z jednej strony BD 309 za 800zł, a z drugiej BD 809 za 2,5k. A gdzie tu coś pośredniego? Też bym chętnie kupił dobry BD pod zestaw, i najlepiej z niezłym analogiem, ale za te ceny flagowych modeli to mam dobre BD Panasa, LG, Samsunga i osobno niezły odtwarzacz Cd. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to BD 309 ma chyba podzespoły LG? Więc jak to bywa, płacimy za markę i design. Zobaczcie jakie to jest dziwne. Philips BD 9600 ma fajne podzespoły ( Qdeo, Burr-Brown, oddzielny zasilacz toroidalny), ale kiepsko z aktualizacjami, Panasonic DMP 500 może nie ma tak fajnych bebechów, ale za to ma super obraz i jest szybki. Gdyby połączyc najlepsze cechy kilku BD i ładną/solidną aluminiową obudowę to mamy praktycznie BD idealny, i wcale nie trzeba by było wyawalać po 3k.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
no wlasnie tez slyszalem ze ma swoje klimaty ale warto spytac.no nic zostane przy swoim jak narazie albo zmienie na panasia bo podobno wymiataja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry