Onkyo A9030

rock76

New member
Witam.od dluzszego czasu chcialem zamienic zestaw kina domowego na stereo.kino zostalo sprzedane i teraz czas na kupno czegos innego.interesuje mnie Onkyo A9030 + Onkyo C7030.co myslicie o tym zestawie?
kolumny Acoustic Energy Aegis Neo 3
za wszystkie porady wielkie dzieki
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wzmacniacz jeszcze w miarę niezły ,ale CD słabe (chodzi mi o dźwięk ) .Miałem kiedyś CD Onkyo co prawda nie ten model , dźwięk ogólnie dynamiczny z mocną podstawą basową ,zaletą było też , że bardzo szybko przenosił dźwięki ze skrajów pasma , słabe natomiast wysokie tony .Dobra budowa mechaniczna odtwarzacza (w C 70330) będzie podobnie ,nie miał u mnie lekko ,a jednak nigdy z nim nie mianem kłopotów ,na plus też bardzo dobry transport - to tak z w skrócie
 
Ostatnia edycja:

rock76

New member
dzieki wielkie.szybka odpowiedz.troche czytalem na ten temat w testach,ale wiesz jak to z testami:)nie ma to jak opinie niezalezne.zdecyduje sie chyba na ten zestaw.chyba,ze cos lepszego jest w tej cenie co mozecie polecic.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Mogę powiedzieć od siebie tak : ,swoje CD Onkyo DX7111 przewiozłem z Niemiec w 1998r to był drugi odtwarzacz (po Philipsie) używałem go jakieś 5 lat ,nie miał lekko przegrał jakieś 3-4 tyś godzin ,nigdy nie było z nim kłopotu ,nie pamiętam sytuacji żeby np,się gdzieś zacinał albo przeskakiwał ,urządzenia Onkyo są znane z trwałości ,a to dzisiaj rzadka cecha .Onkyo bardzo dobrze się sprawdzi w muzyce rockowej i poważnej ,będzie bardzo dobry niski bas i dynamika ,ogólnie równy dźwięk ,więc wybór nie jest zły
 
Do góry