onkyo, a moze cos innego, prosze o pomoc

adalbert

New member
witam

przymiezam sie do kupna jakiegos sprzetu, napewno bedzie na nim ogladane duzo filmow, muzyka naprawde rozna, koncerty, w przyszlosci play station 3, zaintersowal mnie taki zestaw
http://allegro.pl/item129047358_onkyo_tx_sr_703_thx_dv_sp_503_zestaw_mooltiroom.html

do tego sa jeszcze kolumny, ogladalem taki zestaw w m1 w markach, oczywiscie tam cena znacznie wyzsza, co sadzicie o takim sprzecie a moze polecicie cos lepszego w podobnej cenie, w m1 to kosztowalo jakies 5900zl z kolumnami, moze jakies sklepy gdzie doradza co wybrac i gdzie mozna spokojnie wbrac taki sprzet, z gory dziekuje za pomoc
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
ONKYO TX-SR 703 to bardzo dobry amplituner. jeżeli nie zależy Ci na obrazie tylko na dźwięku - bierz go ale nie za taką cenę jaką pokazałeś w linku z allegro :D :D :D

Jest teraz na wyprzedaży i można go wyrwać od dystrybutora legalnie za 2700.

Jeżeli "dużo filmów" to pomyśl o ONKYO TX-SR 674.
Konwertuje wszystkie analogowe do wyjścia HDMI (czego nie robi 703 - tylko do komponentu). 674 można wyrwać już za 2139 pln.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Czuję się w obowiązku napisać, że nie mam nic wspólnego z prywatnymi importerami Onkyo oferującymi ten sprzęt na Allegro ani z żadnymi innymi.

Dowiadywałem się mailowo u tego gostka jak również u innego allegrowicza (Łódź) o warunki gwarancji. Dają gwarancję EU i od siebie 24 miesiące. Sprzęt jest sprowadzany z Niemiec oczywiście...
 

blady52

New member
kino dla amatora

witam!
proszę o wsparcie, czy warto mówic o kinie domowym /amplituner, odtwarzacz dvd, kolumny w kwocie do 2500 pln/, jeżeli tak to jaki zestaw do lcd HDready , mam lepsze oko niż ucho:confused:
 
Do góry