Onkyo 828 i podświetlenie

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mysle ze to zalezy od krajualbo czesci Europy... u nas w kolorze czarnym jest zielony, a w kolorze srebrnym jest kolor lodowy nie ktorzy na ten kolor mowia :)
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
rabit ... skąd wiesz, że na Polskę jest zielone a w innych krajach "normalniejszy" kolor ? Na podstawie tego filmiku ? Co to Twoim zdaniem , jest "normalniejszy" ? Mam czarną 818 i ta zieleń nie jest taka zielona :)
Wydaje mi się, że czarny amp ma zielone a srebrny "lodowe", niezależnie od kraju.
Zapytaj Onkyo.
 

rabit

Active member
Bez reklam
marma i jaco zmieńcie dystrybutora :) A tak na poważnie to w moim 608 też jest zielony ale wolałbym właśnie taki jak w wersji srebrnej. Wtedy bardziej pasowałby mi do blu.

ps. Nie chodzi o zdjęcie z 20 sekundy filmu tylko o część od ok 50 sekundy.
 
Ostatnia edycja:

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
rabit od 50 sekundy tez jest zielony, cos nie tak z monitorem? Dystrybutora mam jak najbardziej slusznego - PL, a sprzet srebrny z bialym wyswieltaczem.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Mój dystrybutor jest znany w całej Polsce, niektóre jego marki mają wielu zwolenników również poza granicami naszego kraju.
To jest zielony kolor ,jak sie uważnie przyjrzysz to widać.
Na pierwszy rzut oka może się wydawać inny,tak go po prostu kamera nagrała.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Mój dystrybutor jest znany w całej Polsce, niektóre jego marki mają wielu zwolenników również poza granicami naszego kraju.
To jest zielony kolor ,jak sie uważnie przyjrzysz to widać.
Na pierwszy rzut oka może się wydawać inny,tak go po prostu kamera nagrała.

W moim 828 też zieleń górą :-?

Na filmie mogą być takie rozbieżności w pokazaniu koloru w zależności od ustawienia balansu bieli czy wybranego programu tematycznego.
 

sebol81

New member
Obecne czarne modele (wszystkie) Onkyo mają zielone podświetlenie, a srebrne jak to zostało już powiedziane "lodowe" :)

A tak z innej beczki - widzę, że ten model 828 księgowi ładnie wykastrowali w środku. Teraz to przypomina serię 6xx (wewnątrz) sprzed kilku lat. Tylko cena pozostała ta sama jak za starą poczciwą serię 8xx :)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o dystrybutora, to bardziej chodziło mi o innego... W Czechach kiedyś do spirytusu dawali białą laskę :) Dość żartów :)
Jeżeli kolega Rempil ma taki kolor wyświetlacza jak w wersji srebrnej, to wydaje mi się, że była właśnie taka partia (white edition) :) No ale cóż. Kolor wyświetlacza nie gra. A może Denon X4000 będzie jednak lepszy? Chociaż wydaje mi się że X3000 plus wzmacniacz byłby najlepszy. Sterowanie blu-ray z komórki, działa tylko po podłączeniu do niego ampli Denona . Więc cuda na kiju przez ampli a wzmacniacz do muzyki. Muszę na spokojnie posłuchać.
 
Do góry