Onkyo 807 + ???

killpit

New member
Zostań przy 807 nie zmieniaj jej to rewelacyjny ampli.Co do głośników jak najbardziej M.A. ewentualnie Klipsch świetne głośniki.
 

killpit

New member
Spokojnie wystarczą F2 jak masz więcej kaski to RF62 grają bajecznie. Pogadaj z Blackninją zawsze robił najlepsze cenki i tu pewnie coś wymśli;-)
 

killpit

New member
Brzmieniowo też ale i wielkością.Zdecydowanie wziąłbym 62 różnice są słyszalne między 52 a 62 przynajmniej dla mnie :) Fajną sprawą jest to iż Klipsch daje gw. 5 lat. ale tylko jak kupisz u autoryzowanego partnera WARTO!
 

radzik128

New member
musze porozmawiac o kosztach z blackninja i wtedy bede zamawiać zastanawia mnie tylko jedno czy mogę polegać na tym co tu przeczytam i zamówić bez odsłuchu czy lepiej to gdzieś odsłuchać a z tym jest problem
 

killpit

New member
Rozumiem cię też pewnie miałbym obawy ale gdziekolwiek poczytasz nikt zle nie pisze o Klipschach.Podłączyłem ich mase i tak efektywnie i przestrzennie grających głośników nie słyszałem a zajmuję sie montażami od prawie 7 lat. Z odsłuchem zazwyczaj jest problem ale dla mnie te głośniki to pewność że klient zawsze jest zadowolony czemu??? bo grają dość wyjątkowo sam zobaczysz jak posłuchasz w domu :)
 

killpit

New member
Przecież 1.3 tez przepuści 3D 1.4 zrobiono przede wszystkim aby można było zwrotnie przepuścić audio oraz ethernet.Spokojnie możesz wziąć 807 i sam zobaczysz że będzie ci służył wiele lat nie starzejąc się.
 

killpit

New member
Pewnie będzie problem jak zwykle.A w sklepach jak się zapytasz to powiedzą że to kiszka i że mają lepsze głośniki hehe std. śpiewka :)
Jeżeli masz zaufanie do tego forum to możesz zaufać i kupić nie odsłuchując.
 

jaro67

New member
Mam klipsche F 2 cały zestaw do kina i miałem Onkyo 807 grają w tym zestawie bardzo dobrze i w stereo i w kinie bardzo dobra dynamika jak dla mnie to idealne zestawienie myślę że i tobie się spodoba .Zacznij od F 2 a jak się dogadasz w sklepie że w razie czego to wymienił byś na RF na pewno nie miał byś problemu z wymianą na droższe
 

arczik

New member
Pewnie będzie problem jak zwykle.A w sklepach jak się zapytasz to powiedzą że to kiszka i że mają lepsze głośniki hehe std. śpiewka :)
Jeżeli masz zaufanie do tego forum to możesz zaufać i kupić nie odsłuchując.

zaufac forum i kupic nie odsluchujac? hehe..dobre :)
kolego Radzik stan na glowie i jednak posluchaj sobie coklwiek tam nie wybierzesz i pare innych pozycji bo moze sie okazac ze masz np zupelnie inny gust i ucho niz forum. jesli poczytasz wiecej w sieci to znajdziesz nie jeden post od ludzi co kupili kolumny wielokrotnie nagradzane z poetyckimi recenzjami i byl tylko zgryt zebami i rozczarowanie.
zycze udanego wyboru byle nie w ciemno ;)
 
Do góry