ONKYO 805 jakie głośniki??

kail22

New member
Witam wszystki mam pytanko chce kupić onkyo 805 ale nie wiem jakie głośniki wybrać, 20m2 pomiedzczenie,słucham kino i muza 70/30.doradzicie.pozdro.
 
JBL studio L

Witam.

Posiadam 805 z zestawem 5.1 JBL Studio L. .Jak dla mnie rewelka maksymalna.Porównywałem z Kefami i Missionami w podobnej klasie cenowej i mi przypadły najbardziej, choć kefy też niczego sobie.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
też popieram Studio L , ale sprawdziłbym Kefy - bo grają rewelacyjnie.
mamy wystawione -zapraszam.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
kail22 napisał:
... ... chce kupić onkyo 805 ale nie wiem jakie głośniki wybrać, 20m2 pomiedzczenie,słucham kino i muza 70/30.doradzicie.pozdro.

1. Zdrowa proporcja to cena głosników to mniej więcej 120% ceny amplitunera :mrgreen:

2. No i oczywiscie 7.1 lub BiAmpli ale ja bym Bi nie kupił :p

Jak uznasz że 120% ceny amplitunera to za duzo to kup 705, lub 605 aż "Ci wystarczy" ;)
 

Arek

Member
kiki napisał:
też popieram Studio L , ale sprawdziłbym Kefy - bo grają rewelacyjnie.
mamy wystawione -zapraszam.

Kiki, a jakie KEFy macie podłączone i z jakim ampli ? Może bym się wybrał.... szukam jakiejś alternatywy dla jamo s606 (z onkyo 605) nawet jeśli trzeba będzie dołożyć parę złotych :D , jeśli warto oczywiście...
 

Tommy555

New member
Może ktoś poleci głośniki 7.1 do wspomnianej 805-ki . (cena 4-5k)

PS. A może lepiej poczekać i dozbierać troche wiecej pieniedzy. W każdym razie co polecacie ? (poza filmami to słucham słucham jazzu, troche country i bluesa)
5.1 do tego ampli chyba nie warto kupować (?)
 
Ostatnia edycja:
Do góry