Onkyo 805 i Jamo s606 hcs

adamclio

New member
Czy takie połączenie może sprawić radość w odsłuchu kina domowego i muzyki ( KD 60%, Muza 40%)? Proszę o Wasze cenne opinie i ewentualne sugestie-z góry dziękuję. Dodam tylko, że pomieszczenie ma 5m x 4m i jest to salon połączony z aneksem jadalnym o wym. 4m x 4,5m.
Każda opinia na wagę złota...
 

adamclio

New member
ale sie wszyscy rwia do opinii...:(
Moze jednak ktos sie wylamie i zapoda swoja opinie czy podzieli sie jakims doswiadczeniem - z gory DZIEKI
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
chyba się tylko przekomarzasz.
Onkyo 805 i Jamo 606 - to będzie poezja do kina domowego.
Ale do Muzyki trochę gorzej.
W tej klasie lepiej do stereo wypada Harman 355, Marantz 7002 lub CA 640.
 

adamclio

New member
kiki napisał:
chyba się tylko przekomarzasz.
Onkyo 805 i Jamo 606 - to będzie poezja do kina domowego.
Ale do Muzyki trochę gorzej.
W tej klasie lepiej do stereo wypada Harman 355, Marantz 7002 lub CA 640.

Rozumiem, choc mam wielkie obawy co do HK 355 *opinie uzytkownikow...:(
Zalezy mi na wygladzie ampli, wiec dlatego Onkyo 805 a nie 606. Dlugo myslalem tez o 355, ale dalem spokoj czytajac o problemach z tym AV.
Czy Waszym zdaniem sa inne kolumny w podobnej cenie ( ladne ), ktore dobrze spisza sie z ta 805-ka?
Dziekuje za Wasze sugestie :)
 

adamclio

New member
Siedze i czytam o HK 255 i 355, powiem krotko-design jak dla mnie rewelacja tylko ta awaryjnosc...:( Juz bylem nastawiony azeby zamienic Onkyo 805 na jeden z HK, ale po prostu sie boje.
Doradzcie...:/
 

kristof65

New member
Witam.
Mam Onkyo 806 i kolumny Jamo 606 i w kinie zestaw gra rewelacyjnie,
fronty mają tyle basu że suba jeszcze nie kupiłem.:)
Pozdrawiam.
 

seba_00

New member
jestem zainteresowany glosnikami jamo 606 tylko pytanie czy do tego lepsza bedzie Yamaha RX-V463 czy Onkyo 506 - cena ta sama- ma sluzyc do muzy jak i filów 50/50. Prosze o opinie a i tak jak kolega tu juz wspomnial o subwoofeze czy bedzie potrzebny sub 200 czy para glosników (stereo) wystarczy. Pokój 3,5X5. Z gory dziekuje i pozdrawiam
 

adamclio

New member
kristof65 napisał:
Witam.
Mam Onkyo 806 i kolumny Jamo 606 i w kinie zestaw gra rewelacyjnie,
fronty mają tyle basu że suba jeszcze nie kupiłem.:)
Pozdrawiam.

Dzieki za te informacje. Moglbys na PW napisac gdzie i za ile kupiles? I jeszcze jedno-czy odsluchiwales cos innego poza tym co masz?
Z gory wielkie dzieki za pomoc
 

adamclio

New member
seba_00 napisał:
jestem zainteresowany glosnikami jamo 606 tylko pytanie czy do tego lepsza bedzie Yamaha RX-V463 czy Onkyo 506 - cena ta sama- ma sluzyc do muzy jak i filów 50/50. Prosze o opinie a i tak jak kolega tu juz wspomnial o subwoofeze czy bedzie potrzebny sub 200 czy para glosników (stereo) wystarczy. Pokój 3,5X5. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Ja jestem za 506 a co do glosnikow to koniecznie z subem. Tak ja uważam i jest to moja subiektywna opinia :)
 

Matrix26

New member
Jamo S 606

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu 5.1 głośników Jamo 606 z subem 200 do tego ampli yamaha rx V463 i jestem bardzo zadowolony.Powiem szczerze że jakbym nie miał tego suba to strasznie by mi go brakowało.Naprawdę warto dorzucić troszkę grosza i zakupic suba.Róznica jest znaczna.
 
Do góry