Onkyo 805 czy Yamaha 863 ??

bratt

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.

Zastanawiam sie nad zmiana swojego KD i mam dzwie opcje do wyboru:
AV Onkyo 805 lub yamaha 863. Sa w podobnych cenach na ta chwilke moze yamaszka z 400 zł mniej.
Duzo dobrego naczytałem sie na temat 805 i tak powiedziec szczerze czym wiecej czytam tym wiecej mietliku mam w głowie :) Niestety na temat Yamaszki za duzo nie wyczytałem.
Amplituner ma zagrac z kolumnami Kef-a C 5 lub C7.Sygnał na kolumny przednie bedzie szedł przez wzmacniacz Pioneer A656 markII.
Docelowo bedzie tez blue ray pioneer LX51. AV bedzie słuzył tylko i wyłacznie do KD. Skłaniam sie ku 805 ale chciałbym usłyszec jeszcze głosy bardziej doswiadczonych. Czy dobry to bedzie wybór i czy zestawienie z kolumienkami Kefa jest trafne?? Prosze o rade w tym temacie bo juz łepek peka w szwach :)
Pozdrawiam
Brat
 

andreo28

New member
polecam ci 805 !!! owczesne yamahy to "chinskie zabaweczki" -to tylko moje zdanie . obsluchiwalem owego czasu te 2 wymienione ampli i szczeze polecam 805 .
 

GOLUMN

Member
Zgadzam się całkowicie!Mam ten amplituner i jestem z niego bardzo zadowolony!:eek:k:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Patuś1

Banned
bratt napisał:
Witam.

Zastanawiam sie nad zmiana swojego KD i mam dzwie opcje do wyboru:
AV Onkyo 805 lub yamaha 863. Sa w podobnych cenach na ta chwilke moze yamaszka z 400 zł mniej.
Amplituner ma zagrac z kolumnami Kef-a C 5 lub C7.Sygnał na kolumny przednie bedzie szedł przez wzmacniacz Pioneer A656 markII.
Pozdrawiam
Brat

Jesli mialbym wybrac z tych dwoch-Onkyo.
Jesli mialbym wybrac obiektywnie-zaden:)
Wez poszukaj w tej cenie sprzetu ktory gra a nie ma recenzje:)
Jesli juz musi byc japonszczyzna to lepiej HK albo Rotel.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
możesz określić klasę cenową na ten amplituner ?
Bo pojawią się nowe modele Pioneera właśnie będziemy je porównywać z HK , CA , Marantzem .
 

Ferrari95

New member
Seria "Premium" Marantz'a oraz modele "KI" są "made in Japan". Natomiast żaden HK nie pochodzi z tego kraju.
 
Ostatnia edycja:

bratt

Klub HDTV.com.pl
VIP
kiki napisał:
możesz określić klasę cenową na ten amplituner ?
Bo pojawią się nowe modele Pioneera właśnie będziemy je porównywać z HK , CA , Marantzem .

Witam.
Cena za jaka moge kupic onkyo jest ok 2800. Yamaszke pewno mozna taniej??
Czy ewentualnie jakiaś alternatywa za te pieniadze...?? :)
Pozdrawiam.
Do tego kolumienki za ok 2000-3000 zł .Do onkya doczytałem ze w miare oki sa Kefy.I tak odsłuch musi byc.Na ta chwilke posiadam mission 702e hehe i yamaszke 630.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry