Onkyo 705 i Paradigm Cinema 90

krzycho115

New member
Witam

Wczoraj doszła paczka z Onkyo i Paradigm. Tu ukłony dla Blackninja 5 dni od momentu zamówienia. Wszystko super polskie gwarancje.

Jestem przytłoczony menu oraz moziwościami ustaień zwłaszcza ża wcześniej miałem Panasonica 57. Pilot jest super, co do dźwięku to jeszcze nie wypowiem się bo niem mam jescze wszyskich ustawień. Kalibracja przez Audyssey bardzo mi się podoba fajny bajer.

Jedno pytanie mam:
Ampli jest dość szczelnie obudowany tzn stoi w szafie i ma po 3 cm luzu z boku a na nim Panas EH 65. Zauważyłem że dość się grzeje i zaczyna w nim buczeć wentylator? Czy w nim jest wentylator?
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Grzać się będzie to normalka nic na nim nie stawiaj ma otwory z góry .Nie ma wentylatora.Jak masz możliwość wyjmij go z szafki zobaczysz jaki będzie ciepły jak będzie pracował na wolnej przestrzeni .Musi mieć chłodzenie !!!
 
Ostatnia edycja:

degray

Member
Witam kolegów,tx-sr705 ma aż 2 wentylatory na spodzie obudowy,i jak zaczyna sie grzać,to zaczynają działać.pozdrawiam
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Pod niego nie patrzyłem za wielki żeby go dźwigać i patrzeć czy są otwory z dołu,ale są kol.degray ma rację ,ale to nie zmienia faktu że nie powinno się na nim stawiać innych urządzeń z góry przez otwory widać radiatory .
 

jery--

New member
Bez reklam
Cześć. Jestem nowy na tym forum :)

Jestem zainteresowany Onkyo 705 i mam w związku z tym dwa pytania.

1. Nie wiem jakie głośniki wybrać. Chodzi głównie o KD. Czy wspomniane tu PARADIGM CINEMA to dobry wybór (np. zestaw 110CT) ? Mogę przeznaczyć na nie 2000 góra 3000 zł.
2. Czytałem tu wielokrotnie o "możliwościach" Blackninja. Jak się z nim skontaktować odnośnie omówienia warunków ewentualnego zamówienia ?
 

jery--

New member
Bez reklam
Jestem nowy i to moje pierwsze Forum.
Nie bardzo wiem jak się tu poruszać i jak wysłać priva do konkretnego forumowicza ? :???:
 
Do góry