Onkyo 676e vs Denon AVR-X2400H

Cześć, czy możecie napisać mi w czym dany amplituner jest lepszy od drugiego. Mam już mętlik w głowie. Czytałem setki wątków, stron, recenzji itd. ale nie wiem co wybrać. Pomóżcie.

Będzie to grało w pomieszczeniu ok 30m, ale niestety ustawione we wnęce. Odległość między kolumnami to ok 1,2 m (słabo). Z boków i tyłu ok 30 cm. Odległość od słuchacza ok 3,5 m. Piszę to bo zastanawiam się z jakimi kolumnami frontowymi zagrają lepiej ww. amplitunery. Na początek chcę kupić 2 kolumny podłogowe, ale docelowo skompletować również centralny, tył i suba. Rozważałem do tej pory tylko Klipsch R28f. Ale są różne opinie, iż nie zagra on dobrze z Denonem. Doradzano mi także Dali Zensor 7 lub monitor audio silver 6.

Cena za zestaw to w granicach 6000 PLN.
 

popej

New member
Podstawowa przewaga Denona to system korekty akustyki Audyssey XT i cyfrowe loudness związane z tym systemem. Onkyo jedynie proponuje korektę charakterystyk głośników.
 
A co sądzicie o niezlaeżnym wyjściu głośnikowym na 2 strefę w onkyo? Denon tego nie ma, ale za to ma HEOSA, który obsługuje głośniki po wifi. Dobrze to rozumiem? A do onkyo da się podpiąć głosniki po wifi np. surround? Pomijam oczywiście kwestię zasilania.
 
Na razie skłaniam sie ku Denonowi. A czy klipsch r28 dobrzez nim zagrają wg Was? Niestety na razie nie mam zbytnio możliwości odsłuchu.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry