Onkyo 676 - HDMI passthrough

komzik

Member
Czy ktoś z Was wie ile tytułowe Onkyo 676 pobiera mocy w trybie HDMI passthrough ?
Z tego co pamiętam moje stare 607 pobiera około 40 Wat co skutecznie wyleczyło mnie z tego trybu.
Czy w nowych modelach coś uległo zmianie na lepsze ? :)
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
~4-5W - 656, rz810 tutaj jeszcze gównie karta sieciowa pobiera można ją wyłączyć będzie jeszcze mniej, ale nie włączymy ampli z telefonu.
 

mors111

Active member
Bez reklam
4-5W spoko wyniki jeśli wiarygodne . Nawet i 8w nie było by dużo jak dla mnie.pytanie na ile to potrzebne jest .ja zawsze słucham i oglądam mając załączony amplituner , inaczej nie umiem
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Jak to na co a po co marnej jakości dźwiękowo TV oglądać? na kinie nie widzę sensu owszem leci czasem jakiś fajny film na hbo, canal+ .. a tak.
 

komzik

Member
Kupiłem i jestem zadowolony.
Okazało się, że teraz takie informacje są w instrukcji :)

Pobór mocy dla 676 wygląda następująco (podaję za instrukcją):

Normalna praca: 570W
Tryb czuwania: 0.15W
Bez dźwięku (?): 60W
HDMI Standby Throug: 5.7W
Network Standby: 2.6W
 

mors111

Active member
Bez reklam
Kupiłem i jestem zadowolony.
Okazało się, że teraz takie informacje są w instrukcji :)

Pobór mocy dla 676 wygląda następująco (podaję za instrukcją):

Normalna praca: 570W
Tryb czuwania: 0.15W
Bez dźwięku (?): 60W
HDMI Standby Throug: 5.7W
Network Standby: 2.6W

spoko wyniki

w 609 jest wszędzie więcej :
max 610W
czuwanie 1w
bez dźwięku nie wiem , ale jak mierzyłem to było koło 40w
HDMI pass ... ok 35W

mam gdzieś na kompie zdjęcie gdzie amplituner w AllChanelStereo pobiera ( bez suba) 490W:razz: , ale już na prawdę głośno było , znajdę fotkę to wkleję
 

komzik

Member
Podłączyłem do watomierza i wyszło mi dla 676:

HDMI PassThroug: 4W
Normalna praca: 50-70W (w zależności od głośności, ale nie ustawiałem maksymalnej ze względu na sąsiadów ;) )

Jak dla mnie wyniki bardzo zadowalające, bo jak pisałem wcześniej w 607`mce HDMI passthroug to było 40W i z tego co pamiętam to podczas normalnej pracy (też nie maksymalna głośność) to było około 350W (??, aby to zweryfikować to bym musiał go wyciągnąć z pudełka ;))
 
Do góry