Onkyo 656&marantz 5010 który wybrać?

jonbravo77

New member
Witam. Który z tych dwóch amplitunerow wybrać ?
Powierzchnia 40m .
Film 70%
Muzyka flac i radio 20%
Głośniki 5.1 Tanoy 7.4
Za Marantzem przemawia moc 180W ale bije się tego małego wyświetlacza .

Pozdrawiam i dziękuję za odp

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
To jak "bulaj" się nie podoba to bierz Onkyo656 lub Denon Avr-x3200w.
Najlepiej posłuchaj jak grają, w każdym markecie je znajdziesz i test ;)
Na Tv widać też info, to co grane itp.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
No ale czy ktoś w ogóle korzysta z wyświetlacza??? Może jedynie sporadycznie a tak jak mamy sprzęt odpalony to na TV wszystkie informacje są.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
PRE OUT ma. W Stereo również się nieźle sprawuje i mniej wymagającym audiolubom może wystarczyć:D
 
Marantz ma pre out, dokładnie apka na smartfonie ogarnie wszytko, możesz też stacje radiowe przypisać do ulubionych na pilocie, gorzej już może być z plikami z usb jeśli apki nie będziesz używać.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

jonbravo77

New member
Dziękuję za odpowiedzi i sugestie . Postanowiłem odwiedzić salon i porównać Onkyo 656 z denon 2300 z pionierem i Yamaha . Marantza nie mieli na stanie . Jeśli chodzi o aplikacje to Yamaha według mojego gustu ma najlepszą potem Onkyo. Apka od Denona a w zasadzie również od marantza w sumie ta sama firma DRAMAT.
Zawiecha za zawiecha. Co do odsłuchu to wyglądało to tak z moimi Tanoy 7.4 najlepiej grało Onkyo i Pionier / również ta sama firma / potem Yamaha a poza skalą znalazl się Denon 2300. W ramach porównania i za małą namową odsluchalem Onkyo RZ710 i on właśnie powędrował że mną do domu . nagiolem trochę budżet ale naprawdę było warto bo ten amp. Zdeklasował pozostałe . Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 

RAF1977

Banned
Co do aplikacji, zgoda, Yamaha ma najfajniejsze aplikacje.
Marantza aplikacja działa dobrze jak av jest podłączony kablem do rutera, przez Wi-Fi faktycznie ma problemy.
 
Do góry