Onkyo 616 wadliwy procesor

Zamieniam na większe. Generalnie to tylko chce fronty zmienic na opticon6 i denona3200 na 4200 ale jak chcesz to set 5.0 moge sprzedac mysle ze bysmy sie dogadali albo same fronty czyli Zensor7

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
BaliGdynia Warte zastanowienia się. Ale rozmawiałem z żonką i chyba wstrzymam się z miesiąc, dwa. Wtedy będę mógł kupić bez kredytów, czy na raty, a teraz musiałbym pokombinować. :roll:
 
Nie ma sprawy. Jak coś to dzwoń.
Jak kasy brak to idź w Heco Music Style 900. Fakt są większe kolumny mają otwór basowy z tyłu czyli miejsca musisz mieć, ale za to też bardzo przyzwoicie grają.
Ja zielone światło od żony dostałem temu zmienić chcę na coś większego......chyba za dużo na tym forum jestem hehe ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
Nie ma sprawy. Jak coś to dzwoń.
Jak kasy brak to idź w Heco Music Style 900. Fakt są większe kolumny mają otwór basowy z tyłu czyli miejsca musisz mieć, ale za to też bardzo przyzwoicie grają.
Ja zielone światło od żony dostałem temu zmienić chcę na coś większego......chyba za dużo na tym forum jestem hehe ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka


Ja też dostałem zielone światło, ale do psychiatry ha ha ha.
Rzeczywiście, przebywanie na forum może być niebezpieczne. Miałem tylko wymienic amplituner na jakąś używkę do 1500zł. a kupiłem całkowicie nowy i teraz chcę wymienić kolumny, suba, przemeblować pokój, łącznie z wymianą kaloryfera. ha ha ha

Co do czegoś większego, to takie se oglądałem:
http://************************************/zingali-zero-sei.html
Marzenia ściętej głowy:hmm:
 
Spokojnie. Moim zdaniem lepiej fronty na początek zmienić niż suba. Będziesz czerpał przyjemność z muzyki przynajmniej a i w filmach odczujesz zmianę. Wystaw na aukcję stare to co chcesz zmienić i jak się sprzeda to będziesz tylko dokładać i wymieniał stare na nowe. Zacznij fronty i suba.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
A tu cisza nic o subie nic o kolumnach a tym bardziej o sprzęcie....szkoda bo opinii od użytkowników by się przydały.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry