Onkyo 608 + laptop - brak dźwięku.

s4v4g3

New member
Witam,
mam problem z podłączeniem AV Onky 608 z laptopem. Łącze go poprzez HDMI (HDMI 5 - tak jest przypisany w AV). Laptop wykrywa urządzenie, ale dźwięk nie idzie z głośników...
CO jest grane?
W instrukcji nie ma nic napisane, aby coś jeszcze dodatkowo przełączyć itp...
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Musisz w karcie dzwiękowej ustawić wysyłanie audio przez hdmi i w odtwarzaczach też
 
Ostatnia edycja:

boyscout1

New member
Witam,
Ja tez mam podobny problem. Mam onkyo 605. telewizja N i PS3 są podłączone HDMI do AV a AV do TV. I wszytko pięknie działa. Problem mam z laptopem. Podłączam do AV przez HDMI i obraz jest, a dźwięku brak. W panelu sterowania/dźwięk/zarządzanie urządzeniami audio widac że laptop widzi AV, jest podłączony i nawet potencjometr pokazuje tak jak by dźwięk wychodził.
Nigdnie nie mogę znaleźć ustawieniaczy dźwieka ma być przez hdmi czy nie.
A z głośników cisza. Przepatrzyłem wszelkei ustawienia w set up AV i wszytko w laptopie, i niestety porażka. Bardzo proszę o pomoc. Laptop to toshiba satellite a-500.
 

Pawelpiano

New member
Ja mam asusa i onkyo 608 i też miałem podobne problemy.
Przestawiałem w urządzeniach audio w lapku i śmigało.
Jak jeszcze potrzeba, mogę dokładnie sprawdzić.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
U mnie też się kopało z dźwiękiem. Obraz szedł normalnie a dźwięku albo nie było, albo był tylko na laptopie. U mnie pomagało jak ręcznie przestawiałem Panel sterowania - dźwięk - cyfrowe urządzenie wyjściowe (HDMI). A przeważnie to musiałem jeszcze raz odłączyć i ponownie podpiąć kabel HDMI. Czasami pomagało już po przestawieniu w zakładce "dźwięk" ponowne uruchomienie kompa. Sam nie wiem czemu z tym takie problemy.
 
Do góry