onkyo 606 czy h/k 255? co wybrac

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to trudne pytanie. Ale jeśli faktycznie lubisz dobrą muzykę to stronę muzyczną lepiej traktuje HK 255
 

anxion

New member
Co do onkyo 606 stereo odpada jak dla mnie ten amp nie wyrabia w muzyce w kinie jest odwrotnie robi cuda a zwlaszcza dzwiek HD

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Audioman

New member
tak samo HK255 sie nie wyrabia w stereo. Slyszalem i doskonale wiem co mowie. Szum i ogolne zamieszanie w glosnikach. Ani jeden ani drugi cudow nie pokaze w stereo - na ONKYO natomiast swietnie brzmi tryb Dolby Music. W 5.0 lub 5.1 juz sie slucha duzo lepiej mimo ze to lekka profanacja :D
 

tajtuss

New member
tak tylko po tym co się naczytałem o h/k na tym forum , jakie ludzie maja z nim problemy , to zrezygnowałem z h/k albo poczekam na nowszy model
 

tajtuss

New member
no przecież dziesiatki ludzi pisze o jakis pykaniach w kolumnach , problemach z wentylatorami i wysyłaniu po kilka razy do serwisu

wydać ponad 2 tys. i wysyłać sprzęt po serwisach po kilka razy? albo mieć nadzieję że akurat mój będzie dobry?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

awatar2000

New member
Fakt problemy były zaznaczam były mam avr255 z marca 2008 roku i wszystkie jego niedogodności mnie dotyczyły tzn. warczący wiatraczek i pykanie w głośnikach. Fakt, że 2 razy byłem w serwisie w Katowicach osobiście bo do Katowic mam akurat nie daleko (165km). Wiem, że nie powinno tak być, żeby firma wypuszczała nowy model z takimi wadami produkcyjnymi ale cóż widać można. Konkluzja jest taka, teraz wiatraczki nie warczą, głośniki nie pykają ampli z głośnikami ustawione moim zdaniem idealnie (troszkę musiałem powalczyć z kalibracją ale broń boże to nie wina jakiejś usterki tylko nauki i chęci dopasowania do ideału ) a sam ampli gra tak, że nie zamieniłbym go na nic innego i koniec końców cieszę się, że go mam.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
pawel

Ja miałem z października / grudnia 2008 (kupiłem w lutym 2009) i żadnych wspomnianych problemów nie miałem ani przed upgradem ani po....
 
Do góry