Onkyo 606/406 + Klipsch F2

marko10

New member
Witam
przejrzałem forum i googla i niewiele znalazłem o takim zestawie. Było kilka wątków, ale słabo rozwiniętych. Planuję zakup zestawu jak w temacie, odsłuchiwałem już chyba kilkanaście zestawów i mam mały mętlik w głowie i w uszach. Ostatnio wpadł mi w ucho ten zestaw, właściwie to chodzi głównie o kolumny, bo na Onkyo to już się zdecydowałem. Pytanie: co sądzicie o Klipsch F2? Jak według was grają ? Mam pomieszczenie 3,5m na 5,5 m (otwarte na inne pomieszcenia). Zestaw będzie używany głównie do - TV/muzyka stereo/kino 50/25/25. Zależy mi na głębokim, ale wyrazistym i mocnym basie bez utraty góry oczywiście. Dodam, że nie mogę narazie postawić suba (chwilowy brak miejsca i niechęć drugiej połówki).Dodatkowo fronty muszą jeszcze w miarę wyglądać. Może ktoś poleci coś innego. Cenowo muszę zamknąć się z całym zestawie z kwotą około 4000 zł. Narazie znalazłem tego Klipscha. Dzięki z góry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
o klipscha pytaj blackninja - na priw dostaniesz sporo informacji.
Ja Ci polecam do zestawu nową serię KEF-a
 

marko10

New member
Rozumiem, że Klipsch w Polsce jest mało popularny, ale żeby aż tak.
Może jednak znajdzie się ktoś, kto ma Klipscha F2 i podzieli się wrażeniami zanim wtopię kilka zlotych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
o klipscha pytaj blackninja - na priw dostaniesz sporo informacji.
Ma je na sklepie i słucha :D . Z pewnością sporo ma do powiedzenia.
 

zblewa

New member
WItam,
czy kolega uzyskal informacje co do tego zestawu? Ja rowniez juz sie zdecydowalem na Onkyo 606/406 tylko nie wiem, ktore glosniki wybrac.

A tak nawiasem: planuje kupic Onkyo 606/406 w zestawie z glosnikami i szalu dostaje co wybrac bo jest tego kilka rodzajii:

1. ONKYO HTE 606/406 KLIPSCH F2
2. ONKYO HTE 606/406 MERCURY F3/R
3. ONKYO HTE 606/406 QUINTAS 500
4. ONKYO HTE 606/406 QUINTAS 700
5. ONKYO HTE 606/406 TREND 800 7.0
6. ONKYO HTE 606/406 TREND 900

Najbardziej jestem przekonany chyba do KLIPSCh F2 co wy na to?
 

KwaK-0

New member
Ja mam F2 z DENONEM 1908. Różnie pisali o takim połączeniu ale dla mnie gra dobrze. Jeśli chodzi o bas z F2 to dla mnie jest ok. Są tacy którzy mówią, że trochę mało - zależy kto co lub:) U mnie cały czas lekko pyka to tego KSW-10 W zupełności wystarcza - za taką kasę polecam. F2 naprawdę grają bardzo ładnie i poprawnie- też byłem zdziwiony za pierwszym razem :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Na starcie zostają:
1. ONKYO HTE 606/406 KLIPSCH F2
2. ONKYO HTE 606/406 MERCURY F3/R
3. ONKYO HTE 606/406 QUINTAS 500
4. ONKYO HTE 606/406 QUINTAS 700

Jak duże pomieszczenie i jaka muzyka.
 

zblewa

New member
pokoj ok. 18m2 a muzyka roznego gatunku, do tego ps3, oraz filmy puszcane z kompa lub z plyt, do tego wszystkiego troche sluchania radia dochodz
 

marko10

New member
Ostatecznie zdecydowałem sie na Onkyo Hte 606/406 Quintas 700, ale mam niedosyt basów (pomieszczenie 25m2). Chciałbym do tego jakiegoś suba. Nie wiem jakiego, może KSW-12 klipscha (pasuje mi też kolorystycznie). Co sądzicie o takim połączeniu. Jak grają takie suby, moze ktoś ma takiego. Głównie chodzi mi o kino, bo w stereo, zestaw radzi sobie nieźle (Audyssey się sprawdził).
 
Do góry